» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga ESTER prej Sun 11 Jan 2009, 20:35

pupupu,qeke i keq ti mer ERIONI 8) ik mer flej gjm se e more ne qaf gocen e huj Very Happy
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10363
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga visitor prej Mon 12 Jan 2009, 09:48

summer spell shkruajti:Se eshte gomar... ne vend qe te thote nje llaf te mire, te te perkedhele, te kenaqeni bashke me lojra te ndryshme ai kthe kurrizin e fle !! Anestezi totale = Mashkulli Smile
Edituar nga stafi [Naki]
Shota te jete verejtja e fundit ok

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Jan 2009, 11:47

Nuk ma merr mendja se gjerat keshtu mund te gjeneralizohen. Ka mashkuj qe flasin, ka qe flejne se lodhen hahha, por ka edhe te tille qe dua ende....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Erion prej Tue 20 Jan 2009, 19:43

Ndonjehere mashkulli fle pas marredhenies per fajin e femres. Varet nga Ajo nese Ai fle apo i rikthehet dashurise.
Do ju lutesha femrave te tregohen me te zjarrta dhe jo te pergjumura me partnerin Very Happy
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10423
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga redian prej Wed 21 Jan 2009, 21:21

hahaha
o vjola keu e gjete
avatar
redian

Shteti : prrenjas
Postime : 9
Kyējet nė forum : 10371
Regjistruar mė : 03/01/2009
Profesioni : nxenes / kamarier

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Geri prej Wed 21 Jan 2009, 22:01

Un se kam provu por them mbase nga lodhja 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga shoku prej Thu 22 Jan 2009, 14:12

lollet shum, se i takon me hek keq more ,, se ju e' dini ajo eshte pune e' lollshme éééé
avatar
shoku

Shteti : sporti
Postime : 71
Kyējet nė forum : 10357
Regjistruar mė : 09/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vjeshta prej Thu 22 Jan 2009, 15:05

Unė mendoj qė mashkulli fle ateher kur edhe femra ndahet e knaqur , por amo flen tė dytė sepse iu ėshtė qetesur truri dhe nga knaqesia qė kanė pėrjetuar i merr gjumi por jo vetem mashkullin edhe femren .

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10905
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Adonisi prej Tue 03 Feb 2009, 17:22

Une jo. Jo vetem qe nuk fleje por pas atij momenti me vijne fjale qe veshtire mund ti gjeje ne momente tjera dhe ja theme....Sepse femra ( te pakten une mendoj) nuk ka nevoje vetem per sex por edhe per fjale qe te ndihet mire dhe e veqant. Ndryshe do ndihet keq dhe do ta mendoj veten ty fyer sikur...
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Feb 2009, 17:34

Geri shkruajti:Un se kam provu por them mbase nga lodhja 8)
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral o geri eshte njesoj si te biesh nga kati i 5 i nje ndertese Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Geri prej Tue 03 Feb 2009, 17:37

Naki shkruajti:
Geri shkruajti:Un se kam provu por them mbase nga lodhja 8)
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral o geri eshte njesoj si te biesh nga kati i 5 i nje ndertese Neutral Neutral Neutral Neutral
Sad po mua ke kan thon qo esht gjo e mire drreqi Sad megjithate spo te besoj Naki Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Zeqo Pilafi prej Tue 10 Feb 2009, 09:22

Ka kohe qe nuk kam fjet, jane ba 15 vjet qe e kam lane seksin ;;;baned;;;
avatar
Zeqo Pilafi

Shteti : N'cep t'hanes!
Postime : 44
Kyējet nė forum : 10260
Regjistruar mė : 10/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Feb 2009, 09:38

Zeqio eshte si puna e bicikletes nuk harrohet jo Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 25 Mar 2009, 16:43

VARET NGA PERSONI 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse mashkulli fle pas marrėdhėnies seksuale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi