» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Incidenti i kėngėtares argjentinase, Laura Miller nė emision tė drejtpėrdrejtė

Shko poshtė

Incidenti i kėngėtares argjentinase, Laura Miller nė emision tė drejtpėrdrejtė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 14 May 2013, 00:08

Kėngėtarja argjentinase, Laura Miller, ėshtė turpėruar gjatė interpretimit tė njė kėnge nė njė emision tė drejtpėrdrejtė televiziv. Pėr performancėn e saj, Laura kishte veshur njė bluzė pa krahė, nėn tė cilin nuk kishte jelekė. Dhe gjatė kėndimit pėrpara kamerave, ndodhi njė pakėndshmėri, me ē’rast njėri gji i doli jashtė dhe atė e pa publiku dhe miliona njerėz nė internet.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11921
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi