» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Ngjallet i vdekuri”

Shko poshtė

“Ngjallet i vdekuri”

Mesazh nga Naki prej Thu 16 May 2013, 01:18

Familjarėt dhe miqtė e pikėlluar tė Brighton Dama Zanthe kanė pėrjetuar shokun mė tė madh nė jetė, kur gjatė ceremonisė sė varrimit e kanė parė “tė vdekurin” duke lėvizur nė arkivol.
34-vjeēari vuante nga njė sėmundje kronike dhe ishte menduar se ka ndėrruar jetė nė shtėpinė e tij nė Zimbabve.
Mirėpo, shefi i tij i punės, Lot Gaka, e kishte vėrejtur duke lėvizur gjatė momentit kur i ishte afruar pėr t’i dhėnė nderimin e fundit.
“E vėrejta se kėmbėt e tij po lėviznin kur u afrova qė ta shihja trupin pėr herė tė fundit. Nuk mund tė besoja nė atė qė shihja”, ka treguar ai.
Tė pranishmit nė funeral kishin filluar tė iknin nga frika se Zanthe ishte ēuar lugat pėr t’i ndjekur nga vdekja.
Megjithatė, shefi i tij e ka thirrur ambulancėn dhe e kanė dėrguar nė spital, ku ka qėndruar njė natė dhe ėshtė shėruar dhe ėshtė kthyer nė shtėpi.
“Nuk e di ēfarė ka ndodhur, vetėm e di se u zgjova nė spital i lidhur pėr aparatet pėr frymėmarrje. Mė ėshtė dhėnė edhe njė shans i dytė”, ka deklaruar Zanthe. /Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi