» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Naimi me videoklip tė ri

Shko poshtė

Naimi me videoklip tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 May 2013, 19:38


Kėnga “Eja nė Prishtinė” e plasuar para disa muajve nga kėngėtari i njohur, Naim Abazi, tani do tė ketė edhe videoklipin.
Sipas Naimit, puna nė realizimin e kėtij projekti tashmė ka nisur.
“Kemi nisur punėn me ‘Maximus Produksion’ nga Blerdi Malushi dhe jemi duke bėrė njė punė tė madhe nė kėtė projekt. Ky videoklip do tė ketė xhirime nė disa vende tė Kosovės dhe uroj qė publiku ta mirėpresė”, ka thėnė ai pėr “Zėrin”.
Pas plasimit tė kėtij videoklipi, Naimi thotė se do tė nisė punėn edhe pėr njė projekt tjetėr.
K.B

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi