» Cila ėshtė miqėsia sot?
Rita fiton “The Voice Kids” Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Rita fiton “The Voice Kids” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Rita fiton “The Voice Kids” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Rita fiton “The Voice Kids” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Rita fiton “The Voice Kids” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Rita fiton “The Voice Kids” Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Rita fiton “The Voice Kids” 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Geri (7161)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
lolita (6766)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Annika (6751)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Interesant (4173)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Arjana (3724)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
albi (3377)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 
Adisa (3282)
Rita fiton “The Voice Kids” Vote_lcapRita fiton “The Voice Kids” Voting_barRita fiton “The Voice Kids” Vote_rcap 


Rita fiton “The Voice Kids”

Shko poshtė

Rita fiton “The Voice Kids” Empty Rita fiton “The Voice Kids”

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 May 2013, 19:40

Rita fiton “The Voice Kids” Rita1-1369434265
Rita, vajza nga Kosova, u shpall fituese e spektaklit “The Voice Kids”, spektaklit tė talentėve tė vegjėl, qė rrugėtoi muaj tė tėrė nė ekranin e Top Channel.
Spektakli, qė solli shumė emocion nė ekranin e Top Channel, ngjiti nė natėn finale 6 konkurrente, qė nė fund mbetėn 3 pas pėrzgjedhjes sė trajnerėve, tė cilat shkuan edhe nė televotim. Dhe ato ishin Elisa, Uendi dhe Rita.
Nė tre fazat e konkurrimit, zėrat mė tė mirė, nga tė gjitha trojet shqipfolėse, kanė servirur pėr publikun njė spektakėl tė jashtėzakonshėm. Gjatė kėtyre muajve, me ta punuan tre trajnerėt Alma Bektashi, Elton Deda dhe Altin Goci.
Gjashtė finalistėt u pėrzgjodhėn si mė tė mirėt e mbi 1200 aplikantėve, qė u regjistruan qė nė fillim tė spektaklit.
Ndėrsa kjo e premte ishte finalja e edicionit tė parė tė “The Voice Kids”, autorėt njoftuan se kanė nisur edhe regjistrimet pėr edicionin e dytė. / Top Channel/
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi