» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rita: Mė nė fund ndjehem si e rritur

Shko poshtė

Rita: Mė nė fund ndjehem si e rritur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 May 2013, 14:10


Rita Ora mė nė fund ndjehet njė person i rritur. Kėngėtarja kosovare 22-vjeēe, e cila tani ėshtė nė romancė me Calvin Harris, sė fundmi ka shpenzuar para tė majme pėr t’ua blerė prindėrve tė saj nė shtėpi tė re dhe thotė se kalimi nė tregun e pronave, ka bėrė qė ajo mos tė mendoj mė se ėshtė ende njė fėmijė.
“Dje kam nėnshkruar njė kontratė pėr t’ia blerė mamasė dhe babait tim shtėpinė e tyre tė parė, prandaj zyrtarisht jam pronare e njė shtėpie dhe ndjehem si njė person i rritur”, ka thėnė Rita, e cila gjithnjė e mė shumė por arrit tė pushtoj fansat nė mbarė botė me talentin e jashtėzakonshėm muzikor dhe me kėtė po rritet edhe pasuria e saj.


/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi