» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Skifteri dhe patoku

Shko poshtė

Skifteri dhe patoku

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Jun 2013, 13:53


Skifteri ishte duke ardhur rrotull mbi brigjet e njė liqeni tė vogėl alpin, duke fluturuar me krahėt e hapura, kur dalloi njė patė tė vogėl qė ishte larguar nga grupi i vėllezėrve tė saj, qė ishin mbledhur tė notonin rreth patės nėnė. “Patokun e pakujdesshėm do ta ha me njė kafshatė!”, u gėzua skifteri.
Dhe u lėshua nga poshtė nė pikiatė. - Kujdes! - bėrtiti mama pata, qė e kishte vėnė re rrezikun qė i kanosej patokut tė vogėl. Ai pati kohė tė zhytej dhe tė zhdukej nėn ujė, ndėrsa skifteri, i cili tashmė ishte lėshuar, rrihte prapanicėn mbi dallgėn e akullt dhe u zhyt nėn ujė disa metra, mes njė hareje bulėzash uji tė krijuara nga ikja me nxitim i karkalecave tė ujit dhe peshqve tė vegjėl.
Pas pak, patoku ishte nė vend tė sigurt, pranė mama patės dhe vėllezėrve tė vet. Ndėrsa skifteri pasi ia doli mbanė me shumė lodhje, u ndje jo vetėm qull, por edhe i ftohur. I poshtėruar dhe i zemėruar, grabitqari fisnik doli nė breg, duke rrahur krahėt me dėshpėrim.
Dhe ndėrkohė mendonte se uria nuk ėshtė kėshilltarė e mirė dhe se nuk mjafton tė jesh vetėm i fortė pėr t’ia dalė mbanė si nė ujė ashtu dhe nė jetė.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Skifteri dhe patoku

Mesazh nga Katilja prej Mon 23 Sep 2013, 19:07


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi