» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sė shpejti nuse

Shko poshtė

Sė shpejti nuse

Mesazh nga Vizitor prej Fri 28 Jun 2013, 22:40


Duket se ėndrra e kamotshme e yllit tė muzikės Nicole Scherzinger pėr t’u martuar, po realizohet, pasi i dashuri i saj Lewis Hamilton, sė shpejti do t’i shpallė asaj martesė. Kampioni nė Formula 1, i pyetur nėse do t’i shpallė martesė tė dashurės sė tij, ai ėshtė pėrgjigjur: “Jemi bashkė 5 vite, ēka ėshtė njė dėshmi e mirė. Shpresoj se kėtė do ta bėj sė shpejti, ndoshta edhe para pėrvjetorit tonė tė gjashtė”.
Nicole asnjėherė nuk e ka fshehur dėshirėn e saj pėr t’u martuar dhe pėr tė krijuar familje me Lewis, pasi ajo mendon se ai ėshtė mashkulli i duhur pėr kėtė. Lidhja e tyre ka qenė njėra nga mė stabilet nė shoubiznes.

/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi