» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje leter qe ti nuk do ta lexosh kurre

Shko poshtė

Nje leter qe ti nuk do ta lexosh kurre

Mesazh nga Katilja prej Mon 08 Jul 2013, 09:56

Dua ti hedh kujtimet te fresketa ne kete cope leter dhe ti ruaj ja aty,,,Sot jam kenaqur shume me ty,skam per ta harruar kurre.Te kujtohet momenti tek furgoni kur une prisja te ikja dhe ti erdhe per te me percjelle,,,,,Sa gje e bukur ishte,,i cmenden njerezit thua:?Tani jam ulur diku ne nje stol afer liqenit te Ohrit dhe mendoj per ty,,,,te mendosh per ty me sjell kenaqesi,me cliron dhe per me teper me jep shprese qe ne do te jemi bashke perseri,,,,

Kete here udhetimi per ne Shqiperi ka qene per mua nje torture e vertet,por kam harruar cdo gje qe kalova.Fakti qe isha me ty,qe te pashe,te preka te putha te admirova,me gezon shume

Neser do te jem mire,do te jem ne shtepi para kompjuterit me siguri do futem ne forum per te pare te rejat e fundit por ti do te me mungosh....

Dua te futem aty mes kraheve te ty,te ndiej eren e trupit tend,,,dhe te hesht
Di qe ti ben shume gjera per mua,per kete te vlersoj,,nqs mendon se te harroj e ke gabim,,,,

Ishin vetem ca mendime qe padashur i hodha ne leter por e di qe ti kete leter ske per ta lexuar kurre,por nqs nje dite dikush tjeter do te ta tregoj kete leter ateher nuk di ku do te jemi,,,,por di qe per mua je dicka qe te kam fort ne

Mos ik nga une,,,urrej ndarjen dhe per me teper fakti qe nuk do te te shoh ty,,,,

Nje puthje per ty per te mos fshire imazhin tim,,,

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi