» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Adelina plason klipin “Ai moment”

Shko poshtė

Adelina plason klipin “Ai moment”

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jul 2013, 13:14
Kėngėtarja Adelina Emini vjen edhe me njė projekt tė ri, ku ajo sonte do tė shėnoj premierėn e videoklipit mė tė ri tė kėngės “Ai moment”.
Kėngėtarja bėnė tė ditur se edhe nė kėtė videoklip do tė shfaqet me mjaftė veēori.
“Jam e kėnaqur me kėngėn dhe klipin dhe uroj qė edhe ky projekt tė pėlqehet ashtu sikurse projektet e mia paraprake”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”.
Videoklipi i kėngės “Ai moment” ėshtė i realizuar nga “Entermedia”, ndėrsa muzika nga Darko Dimitrov, vargjet janė tė Mithat Sadikut, ndėrkaq kėngėtarja shfaqet me veshjen e disenjatores Teuta Matoshi dhe me Hair&Make up tė Sellma Kasumoviqit dhe Kaci Lleshit.

/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi