» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk e qan kokėn pėr fansat

Shko poshtė

Nuk e qan kokėn pėr fansat

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jul 2013, 13:18


Miley Cyrus e ka pranuar se nuk brengoset se imazhi i saj kontrovers mund tė ‘infektojė’ fansat e saj tė moshės sė re, tė cilėt deri mė tani janė kėnaqur me imazhin e saj tė mirė nė serinė 'Hannah Montana'.
Ylli i hitit 'We Can't Stop' kishte bėrė emėr me serinė e lartpėrmendur, para se tė ndryshonte imazhin e saj nga njė vajzė e mirė, nė njė vajzė tė shfrenuar dhe ajo thotė se “Hannah Montana” ishte vetėm njė mėnyrė pėr t’i arritur qėllimet e saj tė vėrteta.
/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi