» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nora nxehet nė Dubai

Shko poshtė

Nora nxehet nė Dubai

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jul 2013, 13:21


Nora Istrefi ėshtė duke i ndjerė “pasojat” e temperaturave tė larta gjatė qėndrimit tė saj nė Dubai, dhe nuk ka ngurruat tė na i tregojė pėrmes rrjeteve sociale.
Pasi kaloi pushimet nė bregdetin e Adriatikut me tė fejuarin e saj Robetin, dyshja janė ndarė pėr disa ditė.

Kėngėtarja kosovare kėsaj here ka udhėtuar nė Dubai vetėm dhe e shoqėruar nga shoqe tė saj, por ėshtė “nxehur” nga temperaturat e larta qė dominojnė nė kėtė vend.
Ajo ka postuar disa fotografi seksi nė Instagram, duke pozuar nė plazhet e Dubait e veshur nė bikini dhe duke shfaqur linjat e saj tė pėrkryera tė trupit.

Siē raporton Albavipnews, pasi ka udhėtuar e vetme, Nora veē tė nxehtit ka filluar tė ndjejė edhe mungesėn e Robertit, tė cilėn e ka shfaqur nė mėnyrė “provokative”.
“Robert, me mungon, puthje...”, ka shkruar Nora nė njėrėn nga fotografitė seksi tė postuara.
/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi