» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjithmonė bombastike nė skenė

Shko poshtė

Gjithmonė bombastike nė skenė

Mesazh nga Vizitor prej Sun 21 Jul 2013, 13:23


Ėshtė rikthyer mė seksi se kurrė pėr tė qenė mė afėr adhuruesve, edhe pse para pak muajsh Gjyste Vulaj ėshtė bėrė nėnė pėr herė tė dytė.
Mirėpo lindja dhe pėrkujdesja pėr beben nuk ka ndikuar shumė nė profesionin e saj tė kėngės, sepse ajo pas disa muajve ėshtė rikthyer nė skenė mė projekte tė reja.
Gjysta tani kėto ditė vazhdon tė jetė mjaftė shumė e angazhuar me koncerte dhe mbrėmje muzikore brenda vendit kryesisht nėpėr pishina dhe nė bregdetin shqiptarė dhe atė tė Ulqinit.
“Edhe pse nuk ka kohė tė gjatė qė jam bėrė nėnė pėr herė tė dytė, unė kam dashur qė mos tė pauzoj shumė kohė nga kėnga, sepse janė vetė ata adhuruesit e mi tė cilėt kėrkojnė qė unė tė jem aktive dhe e pranishme nė skenė.
Prandaj pėr tė plotėsuar kėrkesėn dhe dėshirėn e fansave tė mi, unė kam filluar aktivitetet muzikore menjėherė pas disa muajve tė lindjes. Tani kėto ditė jam mjaftė shumė e angazhuar nėpėr mbrėmje muzikore kryesisht nėpėr pishina dhe vendet bregdetare.
Vlen tė ceket se performanca ime tė enjten mbrėma nė ‘Pista Kosova’ nė Durrės mė ka bėrė tė ndjehem mjaftė mirė, sepse kemi krijuar njė atmosferė tė madhe me artdashėsit e mi tė pranishėm nė kėtė mbrėmje”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”.
Pėrveē argėtimit nė kėto mbrėmje, Gjysta po paguhet mjaftė mirė nė kėto performance. Ajo na bėnė tė ditur se ėshtė e kėnaqur me kėto pėrfitime, por pohon se edhe shpenzimet i ka mjaftė tė shumta. “Nuk e mohoj faktin se fitoj mirė nė kėto mbrėmje muzikore, mirėpo unė shpenzoj shumė.
Nė fakt shpenzoj pėr dukjen, pėr veshjen, pėr kėngėt dhe kėshtu qė nė fund po ta llogaritėsh del se ato mjete qė i fitoj i shpenzoj vetėm pėr karrierėn time”, ka thėnė nė fund ajo.
Ndėrkaq sa i pėrket linjave trupore, Gjystja duket mė nė formė se kurrė duke larguar kilogramėt e tepėrt qė i ka pasur gjatė muajve tė shtatzėnisė.

/ ZERI INFO /

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi