» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Lady Gaga pa tualet

Shko poshtė

Lady Gaga pa tualet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Jul 2013, 20:57


Jemi mėsuar qė personazhet e showbiz ti shohim tepėr tė bukur nėn efektin e tualetit dhe parukeve, por kur shfaqen nė versionin “natyral” shpesh herė lėnė shumė pėr tė dėshiruar.
Lady Gaga, e famshme pėr stilin e veēantė, paruket e shumta dhe tualetin e ekzagjeruar, ka postuar njė foto ku shfaqet 100% natyrale. Ylli i muzikės pop shfaqet e zbehtė nė fytyrė, me flokėt shumė tė errėt, vetullat dhe qerpikėt gati tė padallueshme.
Bashkė me foton, Gaga ka postuar:“ARTPOP si veēantia e gishtėrinjve tė mi tė pėrgjakur. Ėshtė diēka e frikshme tė rivizitosh gjėrat qė ndodhen tė fshehura, dhimbja e tė kaluarės sonė. Por gjithēka kam gjetur ka qenė e vėrtetė dhe me pasion. Mendoja se isha shkatėrruar sė brendshmi. Jam e gatshme tė luftojė, le tė nisė muzika“.
Gaga sapo ėshtė zgjedhur nga revista “Forbes” si personazhi nėn 30 vjeē mė i paguar. Sipas revistės prestigjioze, Miss Germanotta ka fituar gjatė 12 muajve tė fundit rreth 80 milionė dollarė, pavarėsisht se u detyrua tė ndėrpresė turneun e saj botėror pėr shkak tė njė ndėrhyrjeje kirurgjikale nė ije. Gaga ėshtė vendosur nė krye tė listės, duke lėnė pas Taylor Swift e cila kryesonte nė vitin 2012. /shqip/ zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi