» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Messi bėhet “haxhi” nė Jerusalem (Video)

Shko poshtė

Messi bėhet “haxhi” nė Jerusalem (Video)

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Aug 2013, 22:01Lionel Messi ėshtė bėrė haxhi pėr njė moment, nė vizitėn qė po ia bėn Barcelona Lindjes sė Mesme, pėrkatėsisht Izraelit dhe Palestinės, nė turneun pėr paqe.
Ylli argjentinas e ka vizituar qytetin e Jerusalemit, pėr tė cilin luftojnė ta kenė tė vetin kėto dy shtete, ndėrsa ai shihet me njė kapelė nė kokė, siē e vendosin besimtarėt e fesė hebreje.
Njėjtė si ylli argjentinas, edhe lojtarėt tjerė tė Barēės dukeshin si "haxhinj", pasi e vizituan ‘Murin Vajtues’.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi