» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Google Chrome vendos kontrollin prindėror

Shko poshtė

Google Chrome vendos kontrollin prindėror

Mesazh nga Naki prej Wed 28 Aug 2013, 12:09

Nėse keni fėmijė tė vegjėl nė shtėpi tė cilėt kur hyjnė nė internet shfletojnė gjėra qė nuk duhet, atėherė shfletuesi numėr njė nė internet, Google Chrome ėshtė duke punuar nė njė funksion tė ri tė kontrollit prindėror, tė cilin thuhet se do ta aktivizojė sė shpejti.
Njoftimi pėr tiparin e ri nė shfletuesin e internetit ėshtė publikuar nė blogun e Chrome kushtuar zhvilluesve.
Sipas pohimeve nė kėtė blog, disa nga tiparet e kontrollit prindėror tashmė janė integruar nė shfletues, mirėpo tė njėjtat ende nuk janė vėnė nė punė.
Pėrdoruesit e Chrome do tė mund t’i shohin disa llogari nė njė kompjuter tė vetėm, dhe pėr t’i parė ato ata nuk duhet tė jenė tė lidhur me profiling e tyre tė Google.
Ēdo llogari do tė ketė bookmarks individuale dhe historinė e shfletimit, varėsisht nga pėrdoruesit. Dhe disa llogari mund tė caktohen pėr tė mbikėqyrur llogaritė e tjera, dhe mė pas tė zgjedhin se ēfarė lloj faqesh duhet filtruar. Ky funksion besohet se do t’i gėzojė prindėrit tė cilėt kanė fėmijė qė rrinė shpeshėherė nė kompjuterė. / Telegrafi /

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi