» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me Mungon

Shko poshtė

Me Mungon

Mesazh nga Ervis Xhezo prej Fri 13 Sep 2013, 18:48

Do me pelqente Ta kisha fizikun Tend Afer
Te Nuhasja Miresine Tende
Dhe Me Syt e Tu Te Fshija Gabimet e Mia
e Kur Lotet Te Te Dilnin
te ti fshija Me Puthje Te Buta
kur zemra fort te te rrihte
Do Te Afroja Shpirtin Tim Qe Ta Qetesonte...e Kur Buza Jote Te Qeshte ..At'her Zemra Ime Do T'gezonte ...
avatar
Ervis Xhezo

Shteti : tirane
Postime : 2
Kyējet nė forum : 6060
Regjistruar mė : 13/09/2013

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Sep 2013, 21:42

Vetja.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sat 14 Sep 2013, 14:42

prindit
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Katilja prej Sat 14 Sep 2013, 19:56

Ai po ctbesh

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sat 14 Sep 2013, 22:39

dikush
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Katilja prej Sun 15 Sep 2013, 14:05

femijeria

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sun 15 Sep 2013, 16:03

prishtina ime
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Mar 2014, 13:43

Me Mungon Vetem Nena ime Sad Askush tjeter Pervec Nenes....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga princesse prej Sat 15 Mar 2014, 21:34

Shoqeria e dikurshme kur njeriu behet me femije me nuk eshte shume e lire.
princesse
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 12243
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Sat 15 Mar 2014, 21:43

Vetem Nena ime Sad ....Askush tjeter....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 Mar 2014, 21:51

Ngrohtesia e Prinderve.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga epanjohura prej Sat 15 Mar 2014, 21:51

Me mungon vetevetja-ajo qe isha dikur...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6551
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Sat 15 Mar 2014, 22:02

Me mungon shum nena ime
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Wed 19 Mar 2014, 12:12

Me Mungon Nena ime. Sad ....Pervec Nenes Askush tjeter....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Wed 19 Mar 2014, 13:58

Me Mungon shum Familja ime
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Eidisi prej Wed 19 Mar 2014, 14:44

Me mungojne pushimet  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7115
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga albi prej Wed 19 Mar 2014, 14:52

Me Mungon njona e pa e njofshme Very Happy
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13026
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Mon 23 Feb 2015, 20:07

Mė Mungon Nėna ime .... Sad" alt="Sad" title="Sad">

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Dardania prej Wed 18 Mar 2015, 09:39

Mė Mungon .... Nėna ime dhe Fjalet e saj.... Sad  Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12231
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 18 Mar 2015, 13:11

Me mungon femijeria, kur lauja tere diten dhe nuk qaja koken per asgje...
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Mungon

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi