» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mamaja e kėshillon tė mendoj mė shumė pėr dashurinė.

Shko poshtė

Mamaja e kėshillon tė mendoj mė shumė pėr dashurinė.

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Nov 2013, 14:05Rita Ora dhe i dashuri i saj Calvin Harris, po planifikojnė njė pushim romantik, pėr tė ringjallur romancėn e tyre. Kėngėtarja kosovare dhe i dashuri i saj DJ, janė kėshilluar nga mamaja e Ritės qė tė udhėtojnė nė njė zonė tė largėt tė Irlandės, me qėllim qė tė pėrpiqen tė shpėtojnė lidhjen e tyre, e cila kohėve tė fundit ka rėnė nė krizė.
Ēifti ka pasur probleme qė tė gjej kohė pėr njėri-tjetrin, pėr shkak tė presionit pėr tė mbajtur ritmin e karrierave tė tyre tė suksesshme nė muzikė. “Rita dhe Calvin muajve tė fundit rrallė herė qė e kanė parė njėri-tjetrin dhe ajo dėshiron t’i jap fund kėsaj. Ajo mendon se po merret shumė me punėn e saj dhe kur ata takohen mes veti, ai nė tėrėsi ėshtė i preokupuar me gjėra tjera”, ka thėnė njė burim.
“Mamaja e Ritės, e cila ėshtė njė psikoanaliste, u ka sugjeruar qė tė marrin njė pushim dhe tė shkojnė nė ndonjė vend tė largėt dhe tė izoluar, pėr tė parė nėse mund tė kėnaqen duke qenė sė bashku dhe mos t’i bezdis askush tjetėr”, ka shtuar burimi. Mamaja e kėngėtares 22-vjeēe, shpreson se njė mini-pushim nė bregdetin perėndimor tė Irlandės, do t’i ndihmoj ata qė tė relaksohen nga qendra e vėmendjes dhe tė kalojnė ca kohė sė bashku.
“Ajo brengoset se vajza e saj nuk ėshtė duke menduar shumė pėr tė ardhmen e saj. Calvin ėshtė pajtuar pėr tė shkuar nė pushim nė Irlandė, pasi ai nuk dėshiron tė humbasė tė dashurėn e tij. Sė fundmi shumė herė ėshtė dukur se ata do tė ndahen. Dhe duket se edhe Rita do tė gjej pak pushim nga orari i saj i ngjeshur muzikor”, ka shtuar burimi.
Rita sė fundmi kishte deklaruar se nuk do tė heq dorė nga i dashuri i saj, pasi e di se ai ėshtė njė djalosh i vlefshėm pėr tė. “Kur diēka ėshtė e vlefshme pėr ta pasur, atėherė gjen kohė pėr tė. Kur dėshiron diēka, ti e bėn tė ketė sukses”, kishte deklaruar Rita, e cila ditė mė parė kishte probleme shėndetėsore.

/ ZERI INFO/

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi