» Cila ėshtė miqėsia sot?
Ia hedh grepin Miranda-s Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Ia hedh grepin Miranda-s Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Ia hedh grepin Miranda-s Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Ia hedh grepin Miranda-s Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Ia hedh grepin Miranda-s Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Ia hedh grepin Miranda-s Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Ia hedh grepin Miranda-s 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Geri (7161)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
lolita (6766)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Annika (6751)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Interesant (4173)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Arjana (3724)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
albi (3377)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 
Adisa (3282)
Ia hedh grepin Miranda-s Vote_lcapIa hedh grepin Miranda-s Voting_barIa hedh grepin Miranda-s Vote_rcap 


Ia hedh grepin Miranda-s

Shko poshtė

Ia hedh grepin Miranda-s Empty Ia hedh grepin Miranda-s

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Nov 2013, 14:09

Ia hedh grepin Miranda-s Caprio-1385022699

Aktori Leonardo DiCaprio njihet pėr atė se e pėlqen tė lidhet me manekine dhe duket se nuk ka pritur gjatė pėr t’ia hedhur grepin supermodeles sė Viktoria’s Secret, Miranda Kerr, e cila kohė mė parė ėshtė ndarė nga bashkėshorti.
DiCaprio dhe manekinia e bukur janė fotografuar nė njė darkė nė Las Vegas nė shoqėri edhe tė miqve tė tjerė, ndėrsa njė mysafir i restorantit ka thėnė se ata janė argėtuar mjaft mirė. Miranda ishte ulur pėrballė Leonardo-s dhe gjatė tėrė kohės kanė biseduar me njėri-tjetrin.
Miranda muajin e kaluar kishte njoftuar se ėshtė ndarė nga bashkėshorti pas tre vitesh sė bashku. Dhe duket se ajo shumė shpejt e ka harruar burrin e saj dhe dėshiron tė filloj lidhje tė re, ndėrsa DiCaprio duket se nuk dėshiron tė humbas kėtė rast.

/ ZERI INFO /
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi