» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


peshku dhe kali

Shko poshtė

peshku dhe kali

Mesazh nga edita selimi prej Thu 12 Dec 2013, 17:02

na ishte nje her nje peshk dhe nje kal kali ishte untuar dhe nuk dinte se qka te hante nje dit ai shkoi ne nje dyqan dhe bleu rrobat si nje fukara i veshi rrobat dhe doli ju lutem me jep para do t'ia tregoj fatin e juaj nje njeri ja dha 150 dollar dhe i tha ti ke me pas gjithmon para kur vjen tjetri ja jep 5000 dollar zoteria i tha po unė qfar fati kom ti e ki me te madhin ne botė

edita selimi

Shteti : peshku dhe kali
Postime : 1
Kyējet nė forum : 5121
Regjistruar mė : 12/12/2013

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi