» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ide per seks sa me te mire

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

gezuar Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 04 Sep 2007, 17:35

Na jepni disa ide per seks sa me te mire;
ps
mos qeshni per temen

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga deti prej Wed 05 Sep 2007, 08:49

Gishteza, nga te erdhi ideja se mund te qeshim me temen?
Eshte nje teme e mire dhe mjaft relaksuese.

Ja disa ide apo keshilla nga une:

- Kur futeni ne dhome per te bere seks, mbylleni deren mire dhe problemet, hallet, telashet lerini jashte.
- Mos perdorni stimulanse te ndryshem, eksploroni trupat tuaj dhe gjeni "zonat e minuara".
- Perdoreni imagjinaten dhe ndiqni instiktin.
- Sillu me parnerin ashtu si do doje qe ai te sillej me ty.
- Luftoni per njeri tjetrin (jo me njeri tjetrin)- fitorja do te jete e perbashket.

Me rrespekt
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Silvi prej Thu 06 Sep 2007, 10:48


Deti po kur eshte prish dryni deres si i behet:) Smile
Keshilla te goditura deti,ah sa e thjeshte duket kshu e shkruar...fest
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12096
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Sep 2007, 10:56

Shkruhet ne nje flete formati A3.Ndalohet hyrja.
Zgjidhet problemi i drynit te deres.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga deti prej Thu 06 Sep 2007, 11:12

Arla, po pikerisht ky mbishkrim NDALOHET HYRJA i ben te tjeret me kurreshtare dhe patjeter se dikush do mundohet qe permes vrimes se celesit te shohe se c'behet brenda.

Silvi, vertete duket e thjeshte keshtu e shkruar, por ama edhe behen keto gjera.
- Durimi - eshte faktor i rendesishem i cili krahas oreksit i shton vleren seksit. Dhe gjithmone oreksi vjen me gjellen ku i paraprine paragjella dhe per fund si gjithmone vije deserti.

Me rrespekt
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Sep 2007, 11:42

Ndalohet Rrepsisht sexi ne forum dhe shiqimi permes vrimes se qelsit.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga deti prej Thu 06 Sep 2007, 12:01

Ok Naki, u tha - u be.
Ne forum nuk do bejme sex, larg qofte, ama te diskutojme per sexin patjeter se do flasim, perderisa te ekzistojne temat.
P.s. vrimat e celesit i mbyllim me camcakez perbrenda, ha ha ha
Me rrespekt
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Sep 2007, 12:15

Hahahahaha ok ok shaka ishte se teme e qelluar.
Mire pra te jap dhe une mendimin tim.
1. Futesh ne dhome fike driten
2. Mos shiko filma erotic me te dashuren sepse mund te deshtosh.
3. nese vednsos ne 60 minuta seks efektiv beje si ne vijim:
- 0 minuta paraloje
- 5 minuta efektive
- 55 minuta "he e dashur si ishte super a?...kam mujte edhe ma shume por te kam xhan te kam shpirt dhe te kam ruajtur"...Very Happy Very Happy
Pastaj:
1. bej te dashures shume komplimente
2. Rrespektoje cka te thote degjoje
3. Perkdhele bute
4. Puthe me pasion
5. Pickoje ngapak por lehte
6. Ngushlloje nese nuk ja del si ka qef ajo
7. Shtrengoje pas vetes
8. Shpenzo leke per te
9. merakosu per te
10. pergaditu nudo
11. laja enet
12. Mbaja mend cdo gje qe te ka bere deri ne detajet e vogla
13. Veja nje pasword qe tjeret mos ta perdorin....

ne ditet e ardheshme vijim do japim detaje tjera Very Happy Very Happy ehe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga T_3nt prej Thu 06 Sep 2007, 12:16

8) 8) 8) o mafi me bere nder me keto la l:kerce:
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Sep 2007, 12:20

Pika13 nuk egziston si ke rregull.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Silvi prej Thu 06 Sep 2007, 12:36

Embarassed Embarassed
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12096
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Sep 2007, 12:38

U shkri silvi qe tani.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga T_3nt prej Thu 06 Sep 2007, 12:40

e mo arla naki si duket e paska gjet dhe ket pik..me siguri ka studju shum e shum ,,ska faj ka shetiti boten me gjet nje pik ky danc
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Sep 2007, 12:44

Me u hallakat thuj neper pika,po jane pika oqeani qe mbytet i shkreti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga T_3nt prej Thu 06 Sep 2007, 12:46

he me per ate ka humb aq shum pesh,,se ka vrapu aq shum,,dhe mezi nej pik e gjeti,,po he se esht i zoti ai do gjej dhe pika tjera,se nuk ndalet Neutral deri te qello me noj hun leshe e tja bej shpinen me but se barkun danc
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Sep 2007, 12:48

Nuk kam koment T_3nt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Sep 2007, 12:54

Mad hahahaah T3_nt no coment valla se e vertet eshte se shpinen e kam me bute se barkun i gjori une gjithnji ne shpine kam ndejte( cka te bej une kur asnje shtrat smi ze kembet) e vetmja zgjidhje eshte ne shpine dhe mbledhje kembesh ( pra thyerja ne gjunje)....
hehehehehee sa per hunleshe se kam problem fare se krejt te vorret i kam taku nje dite

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga T_3nt prej Thu 06 Sep 2007, 12:57

Naki shkruajti:Mad hahahaah T3_nt no coment valla se e vertet eshte se shpinen e kam me bute se barkun i gjori une gjithnji ne shpine kam ndejte( cka te bej une kur asnje shtrat smi ze kembet) e vetmja zgjidhje eshte ne shpine dhe mbledhje kembesh ( pra thyerja ne gjunje)....
hehehehehee sa per hunleshe se kam problem fare se krejt te vorret i kam taku nje dite


shih shih,,epo ske faj ke ndejt ne shpin se gruja te ka thon rrih ashtu se spo et ze b,,ven,,e s aper hun leshet,,ti akoma se ke taku nje asisoj se sdo kishe fol kshu haha o mafi i dreqit mos me ben te fortin mu ktu se ska kush qe me behet i fort kur flet me mu 8)
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga T_3nt prej Thu 06 Sep 2007, 12:58

T_3nt shkruajti:
Naki shkruajti:Mad hahahaah T3_nt no coment valla se e vertet eshte se shpinen e kam me bute se barkun i gjori une gjithnji ne shpine kam ndejte( cka te bej une kur asnje shtrat smi ze kembet) e vetmja zgjidhje eshte ne shpine dhe mbledhje kembesh ( pra thyerja ne gjunje)....
hehehehehee sa per hunleshe se kam problem fare se krejt te vorret i kam taku nje dite


shih shih,,epo ske faj ke ndejt ne shpin se gruja te ka thon rrih ashtu se spo et ze b,,ven,,e s aper hun leshet,,ti akoma se ke taku nje asisoj se sdo kishe fol kshu haha o mafi i dreqit mos me ben te fortin mu ktu se ska kush qe me behet i fort kur flet me mu 8)

se harrova ye yhoja,,rrih ashtu ti sepse ke henger dru per dashnoreve:oops: Embarassed Embarassed Embarassed qe si ke lon pa i tradhtu
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Sep 2007, 12:59

He mi nuk jam i forte ne fjale jo por ne pune pse cka mendove ti he? Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga T_3nt prej Thu 06 Sep 2007, 13:09

Naki shkruajti:He mi nuk jam i forte ne fjale jo por ne pune pse cka mendove ti he? Neutral Neutral Neutral


haha kaqiki jot i fort ne pun,,ca pune me hahah ate te ruajsh lopet,,dhe te zes nje hjdut te rendomt haha ik o lal se ske kaqik per pun tjera ti se je plakun,,na ler neve te rinjeve forcen per pun tjera hahahahaaaaaaaaaaaaa
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga deti prej Thu 06 Sep 2007, 14:11

Nje verejtje per te gjithe: mos t'i ikim temes, me pak te merremi me veten tone e me shume me temen.

Ja edhe nje version i ngjashem me te nakit:

-Futesh ne dhome dhe mos e fik driten (ske nevoje, e ben KEK-u apo KESH)
-Nese shikon filma erotik me te dashuren, mos imito asgje nga filmi, behu vetja e jote. Super meshkujt jane te rralle.
-Nese vendosni ne 60 minuta seks efektiv, beje si ne vijim:
30 minuta paraloje
29 minuta efektive
1 minute pa koment
Pastaj, rrini ashtu te perqafuar edhe pak kohe dhe mos flisni asgje. Puna e mire flet vet.
Te tjera: - nuk ka.
Pas kesaj terapie pason gjumi i merituar.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Sep 2007, 15:33

Deti ke degjuar se sivjet u zgjodhen 7 mrekullit e botes?
Mirpo nje eshte harru Very Happy Very Happy renditja do duhej te ishte keshtu:
1. Prej seksit gjer ne grindje
2. Per shkak te seksit cmojm dashurin
3. Nuk mund te lavderoheni gjate seksit
5. Seski e ushqen egon
6. Seksi eshte avanture me pagese
7. Te pajton me partneren po bane ja dhe paswordin te hangri e liga se ke me.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga deti prej Thu 06 Sep 2007, 15:52

Ah more naki, po tani cdo gje e fute ne rrethin vicioz ti,
pika 1 lidhet me piken 7.
Nese sipas kesaj: pika 1 - sexi krijon grindje, atehere patjeter se: pika 7 - te pajton.
Dhe nje gje, paswordin harroje, s'ka gje prej tij sepse te gjithe jemi bere hacker-a.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga bovari prej Fri 07 Sep 2007, 13:07

Deti sa per hacker-at mos e ki aq problem se varet nga regjistrimi dhe sa do ta ruash nga hacker-a.Nje merakli gjen dhe rruget per ta ruajtur ahahahaha

Vella kjo pika jote e mire qenka""Prej seksit gjer ne grindje""
po sikur te ishte e kunderta ēa do behej valle?? ahahahah
Pa harruar nuk eshte vertetuar mire ēa efektiviteti ka po ēaji i bere nga gjethet e manaferave dhe pirja e ujtit shume gjate dites te ēliron nga lendet toksike dhe sigurisht ndihmon ne seks. po deshet provojeni po pergjegjesi nuk mbaj ahahahaahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12006
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 07 Sep 2007, 15:23

nje tip ne mengjes mos harroi te pergatisni nje mengjes surprize nje lule te bukur e nje puthje per ta bere patnerin/partneren te ndjehet mire
seks ne mengjes nuk eshte keq pse jo .....

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Sep 2007, 16:13

valla bre gishteza keshtu nuk ben dikush ska as ne mengjes e as ne darke e ti bej shaka me fukarat bej....Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga bovari prej Sat 08 Sep 2007, 09:10

Naki kot nuk thone qe fukarai vet e shton fukarallikun.Se nese edhe fukarai do e preferonte seksin ate kohe qe kish mundesi me i vene lule partneres ne mengjes nuk do kish kaq shume fukarej..Eeee si ta maresh mere e verteta e vertet mbetet dhe fukarai te vetmen gje qe e ka falas eshte seksi..

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12006
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Sep 2007, 11:58

Ca kompleksesh qe ka njeriu!
Jetoje cdo moment te jetes sa te ashtu sic vjen.
Seksi per te gjithe nje emer ka.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga bovari prej Sat 08 Sep 2007, 12:21

Arla seksi te njejtin emer ka per te gjithe por ēe do qe ka perkufizim te ndryeshem!!

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12006
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga majlo prej Thu 20 Sep 2007, 09:59

Pershendetje per te gjith
Po me pelqejne idet tuaja, se si e perkufizoni seksin.po nje gje te ju them te gjitheve ''Seksi e mban dashurin te gjall'', nuk eshte ide e imja as mendim i imi por eshte nje definicion i vertetuar.

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11907
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga beri prej Sun 06 Jan 2008, 22:03

gjeja e pare qe duhet ber per te pasur sex te mire eshte qe te harrosh te gjitha gerat dhe te perqendrohesh qe ta besh te dasurin-en qe te ndjihet sa me mir gja sexit qe te mos zgenjehesh mbasandej
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11469
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Feb 2008, 15:14

beri shkruajti:gjeja e pare qe duhet ber per te pasur sex te mire eshte qe te harrosh te gjitha gerat dhe te perqendrohesh qe ta besh te dasurin-en qe te ndjihet sa me mir gja sexit qe te mos zgenjehesh mbasandej

Po duke par televizor sbehet Razz Razz Razz Razz Razz ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 21 Feb 2008, 20:55

ku vlla krejt eksperta ketu a a tyben po ju them gjysma e juve ende te virgjer jeni hahahahahha
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11619
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 07:41

nuk esht menyra se si han njeriu por fuqia qe ka njeriu


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:08

Dukiiiii scratch

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:33

ueeeeeeeeeee ueeeeeeeeee ueeeeeeeeeeeee

po ne qe e lem deren hapur mo si i behet??? Very Happy:D:D
provoni majmunin njerez bounce
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Mar 2008, 06:20

sa bukur qe ke then fjalen trinti me fal se nuk po e di je vlla apo motrushe po ti e paske provuar me majmun apo se ju thua te tjhereve,kuptoje se ne nuk jemi shtaz ta provojm me majmun por ka Shqiptar plot ska nevoj te vij majmuni tek ne ,po ti me duket se te paskan mesuar me majmun shteti jo Shqiptar hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga riqebulli prej Tue 18 Mar 2008, 12:10

____ Gurbetqare nuk ke pse te merzitesh fare, triniti mendoj_
se akoma nuk e ka zbuluar vetin se ēfare eshte...
si duket qenka lodhur me italian...dhe te huaj te tjere..
pa qenka kthyer me kafshet...!!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11282
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 17:58

hahahahahaahahhaahah u sa kam qesh...
radhe e pare e punes , gurbetqare nuk jam as motrushe e as vella, jam thjesht gjini femerore nejse...
radhe e dyte e punes majmuni nuk i ishte referuar kafshes, meqe tema ishte ide per seks, edhe une ju dhash nje ide per seks, pra majmuni...
me pak fjale majmuni eshte nje nga stilet e te berit seks ne librin e famshem te kamasutres...
shpresoj qe kaq ta kesh kuptuar...

riqebulli, ty do te te pelqente te beje pjese ne kategorine e kafsheve eee???
ule pakez hunden burazer...
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12069
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi