» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ide per seks sa me te mire

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Guest prej Tue 18 Mar 2008, 18:01

ok motrushe flm per fjalet qe i the por me te vertet nuk jemi ber ende per majmun se kemi djem shqiptar sa te duash motrushe e nejse nuk po flasim me shum se sot ashtu nuk jam ne disponim te flas me mirekuptim motrushja ime edhe pse nuk ke deshir te them ashtu prap ti mbetesh motrushja ime se jemi te nje kombi shqiptar


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 18:03

oj ti zemer a i kupton ato qe shkruaj apo jo???
chyjne djemte shqiptar me ate qe shkruajta une???
ku e lexove ti qe shkruajta seks behet vetem me djem te huaj???
a po flasim te gjithe shqip ketu, apo po me bejne syte mua???
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 19:00

triniti skisha mrrit akoma ke ky stili mi po do ta provojm dhe kte stilin 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:38

hahahahahaha o trintooo do me e bo internazional kte stilin ti e Very Happy:D:D:D qysh kur ma the ate dite ne tel nuk kam menu gjo tjeter pervec shimpazese Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 20:14

Era un tipo molto socievole: 8) Mad cercava sempre di farsi delle amiche. Erano le amiche che non volevano farsi lui. fest
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:16

pffffffffff ka msu taljonce kjo mer ej...
mirela ke ate rubriken me gjuhe te jashtme mi
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 20:18

danc
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:18

mirela shkruajti: Era un tipo molto socievole: 8) Mad cercava sempre di farsi delle amiche. Erano le amiche che non volevano farsi lui. fest

hahahahaha e bukur kjo Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:19

mu nuk me pelqevi
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 20:20

x kinezin ishte kjo Very Happy
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:21

666 shkruajti:hahahahahaha o trintooo do me e bo internazional kte stilin ti e Very Happy:D:D:D qysh kur ma the ate dite ne tel nuk kam menu gjo tjeter pervec shimpazese Very Happy:D:D

o 99 po ca faj kam une me lal qe me ngele gjithe jeten nazionla ti Very Happy:D:D

bere gje te pakten, ke kap ndonje majmun Mad
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:26

mirela shkruajti:triniti skisha mrrit akoma ke ky stili mi po do ta provojm dhe kte stilin 8)

provoje mi provoje dhe ske per tu zhgenjyer
hahahahaha 8)po po do tA PROVOI PO JAM TU I MOR ME RRADH X STILET E KAM FJALEN ĖĖĖĖĖĖ 8) 8)
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 20:32

triniti shkruajti:
666 shkruajti:hahahahahaha o trintooo do me e bo internazional kte stilin ti e Very Happy:D:D:D qysh kur ma the ate dite ne tel nuk kam menu gjo tjeter pervec shimpazese Very Happy:D:D

o 99 po ca faj kam une me lal qe me ngele gjithe jeten nazionla ti Very Happy:D:D

bere gje te pakten, ke kap ndonje majmun Mad

keq puna as shimpazete nuk po ma varin me... ke ndonje stil tjeter ??
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:37

kam une nje sitl tjeter po sdo te pelqej ty Very Happy
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga riqebulli prej Tue 18 Mar 2008, 20:41

_____ kontrolloje veten triniti... po ta kuptoje kamasutren...
nuk reagoje ne keto forma...banale...te nivelit te ulet.
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11195
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:42

jo ne fakt me duhet fjalor per ta kuptuar...
ti ca halli ke njer ta mar vesh une
pse te djeg?
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 21:40

triniti shkruajti:kam une nje sitl tjeter po sdo te pelqej ty Very Happy

ti thuaje njehere
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 23:01

skuqet bulli ketu lart pasandaj Very Happy:D:D
se ky e ka studiu, e ka lexu e ka mesu dhe permendesh kamasutren, ska pas rastin ta praktikoj po nejse detaj i vogel Very Happy:D:D
ene skuqet kur ngjo kshu gjerash qe dynjaja nuk lejohen te lexojne po dhe praktikojne Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga riqebulli prej Tue 18 Mar 2008, 23:12

____ triniti nuk jam nga ata qe skuqen... por te shpreheni...
me kulture dhe edukate eshte me mire...!!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11195
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 10:21

Sesht nevoja te banalizoni temat .
Ne te kundert mesazhet do te fshien ... FLM.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Dukagjini prej Wed 19 Mar 2008, 11:55

DOGY STYLE dhe DEEPTHROAT STYLE jane pozitat me te mira besoj.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Wed 19 Mar 2008, 12:30

riqebulli shkruajti:____ triniti nuk jam nga ata qe skuqen... por te shpreheni...
me kulture dhe edukate eshte me mire...!!!

kur nuk je nga ata qe skush ben mire te rrish urte, se spo te drejtohet njeri ty, dhe e dyta skam ngel akoma te te me mesosh ti edukaten, heres tjeter replikat e mia anashkaloj, ok?
ne rast te kundert eshte problemi yt jo ime, une do flas si te me doj kokrra e qejfit

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 17:42

Very Happy Very Happy triniti ke fillu dhe karate pas kamasutres ti mi Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Dukagjini prej Sat 22 Mar 2008, 11:11

degjomni pak fillimisht kjo pyetje duhet te ju drejtohet atyre qe kane shijuar ndonjehere seks ne jete sepse ketu me sa po e shoh une po japin mendime edhe ata qe vetem ne VIDEO e kane pare ate gje.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:33

Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Mar 2008, 09:45

Dukagjini shkruajti:degjomni pak fillimisht kjo pyetje duhet te ju drejtohet atyre qe kane shijuar ndonjehere seks ne jete sepse ketu me sa po e shoh une po japin mendime edhe ata qe vetem ne VIDEO e kane pare ate gje.

Ajde pra Duki na trego ti experjencen tende Very Happy

666 mos qesh kot ti ... apo edhe ti je ne mendim me Dukin Very Happy ... apo shembulli Dukit Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Sun 23 Mar 2008, 14:27


My Love shkruajti:
Dukagjini shkruajti:degjomni pak fillimisht kjo pyetje duhet te ju drejtohet atyre qe kane shijuar ndonjehere seks ne jete sepse ketu me sa po e shoh une po japin mendime edhe ata qe vetem ne VIDEO e kane pare ate gje.

Ajde pra Duki na trego ti experjencen tende Very Happy

666 mos qesh kot ti ... apo edhe ti je ne mendim me Dukin Very Happy ... apo shembulli Dukit Razz

une nuk jam shembulli i askujt lali... Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:24

shembull eshte ky po shembulll me vete je 99 me kok posht 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Mon 24 Mar 2008, 21:08

mirela shkruajti:shembull eshte ky po shembulll me vete je 99 me kok posht 8)

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Tue 08 Apr 2008, 23:40

Dukagjini shkruajti:degjomni pak fillimisht kjo pyetje duhet te ju drejtohet atyre qe kane shijuar ndonjehere seks ne jete sepse ketu me sa po e shoh une po japin mendime edhe ata qe vetem ne VIDEO e kane pare ate gje.

shume dakord muve Very Happy:D:D
shohin dynjaja video dhe o burraaaaaa e mesun ca eshte seksi Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:45

Hahahahhaahaaaa e mi kunat ka lloj lloj idesh 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Wed 09 Apr 2008, 17:53

naki e mo eeee, keshtu teorike gjithmone, se per praktike te .... Very Happy:D:D dynjaja

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 18:25

triniti shkruajti:naki e mo eeee, keshtu teorike gjithmone, se per praktike te .... Very Happy:D:D dynjaja
he de amo disi kalohet 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 21:14

o trinto me jep noj ide moj te hengsha gershetat e kuqe Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Apr 2008, 21:19

666 shkruajti:o trinto me jep noj ide moj te hengsha gershetat e kuqe Very Happy:D

Ske per te ngrene gje per sot eeee ???? Very Happy:D:P Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Apr 2008, 21:23

666 shkruajti:

My Love shkruajti:
Dukagjini shkruajti:degjomni pak fillimisht kjo pyetje duhet te ju drejtohet atyre qe kane shijuar ndonjehere seks ne jete sepse ketu me sa po e shoh une po japin mendime edhe ata qe vetem ne VIDEO e kane pare ate gje.

Ajde pra Duki na trego ti experjencen tende Very Happy

666 mos qesh kot ti ... apo edhe ti je ne mendim me Dukin Very Happy ... apo shembulli Dukit Razz

une nuk jam shembulli i askujt lali... Shocked


hahahahahahah vetem Shocked di ti eeee hehe Very Happy:D mu desh te beja pak korigjim te shkrimi qe ke ber po je i zgjuar e kupton vet ti Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 23:26

ncuq nuk e di Sad ku e ke fjalen
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 12:20

666 shkruajti:o trinto me jep noj ide moj te hengsha gershetat e kuqe Very Happy:D


99 jo bre jo, se ste len tezet Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 18:05

a te ashtufsha tezet une ty.... edhe ate venin ku te vijne Very Happy:D:D:D:D:D:D:D kis kis
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 20:25

ke shpia dajes sim mo???, jo per gje po ka qene shpia gjyses ajo dhe aty mblidhen tezet zakonisht Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11982
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Ide per seks sa me te mire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi