» Cila ėshtė miqėsia sot?
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Geri (7161)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
lolita (6766)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Annika (6751)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
albi (3377)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Vote_rcap 


Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Faqja 25 e 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Fri 02 Oct 2015, 18:13

Pershendetje Erisa:flower:
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Wed 21 Oct 2015, 20:41

Pėrshendetje pėr tė gjithė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Naki prej Wed 21 Oct 2015, 20:45

;hi; Dardania

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image110Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Bb_net10Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Wed 21 Oct 2015, 20:56


[list defaultattr=]
[*]Naki
[/list]
;hi; Dardania
Flm Naki gjithashtu te Pėrshėndes.... ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Mon 26 Oct 2015, 08:51

Pershendetje antar  te nderuar
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Tue 17 Nov 2015, 22:00

Pershendetja  antar  te  nderuar
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Tue 17 Nov 2015, 22:02

Pershendetja  antar  te  nderuar
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Eidisi prej Mon 23 Nov 2015, 12:35

Pershendetje Njerez :PNakush bre qysh te kom ore. hug

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7214
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Erisa prej Tue 01 Dec 2015, 21:10

Pershendetje tgjithve

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10092
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Sat 05 Dec 2015, 19:04

Pershendetje Erisa si je bukuroshe ka  koh si nuk  jemi pa
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Katilja prej Sun 06 Dec 2015, 18:02

pershendetje Smile
po ku jeni mo :p
humbet krejt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8116
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Mon 07 Dec 2015, 23:26

Pershendetje  te  gjithve
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Katilja prej Fri 11 Dec 2015, 11:42

qkemi tgjithve

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8116
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Sat 12 Dec 2015, 23:05

Pershendetje Naki
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Sat 12 Dec 2015, 23:31

Pėrshendetje pėr tė gjithė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Naki prej Sat 12 Dec 2015, 23:36

Pershendetje albi me fal jam duke u munduar te bej nje ndryshim me nje sistem te ri pa reklama nese ja dal  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image110Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Bb_net10Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Sat 19 Dec 2015, 22:19

Pėrshėndetje pėr tź gjithė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Dec 2015, 22:26

;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image110Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Bb_net10Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Sat 19 Dec 2015, 22:36

Naki shkruajti:;hi;
Flm Naki ....Gjithashtu tė Pėrshėndes dhe Uroi tė Kalosh Mbrėmje tė Kėndėshme....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Tue 22 Dec 2015, 07:09

Pershendetje juve
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Dec 2015, 00:23

;hi; albi  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image110Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Bb_net10Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Thu 24 Dec 2015, 23:55

;hi; Naki
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Katilja prej Sun 27 Dec 2015, 13:59

ckemi forumista

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8116
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Geri prej Mon 28 Dec 2015, 21:42

Mirembrema  Very Happy
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17058
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Sat 02 Jan 2016, 00:04

Pėrshėndetje pėr tė gjithė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Tue 05 Jan 2016, 20:16

Pershendetje antar te nderuar
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Tue 09 Feb 2016, 19:58

Pershendetje te gjithve  ju  deshiroj   shendet  te mire
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Mon 15 Feb 2016, 01:14

Pėrshėndetje pėr tė gjithė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Wed 02 Mar 2016, 13:26

Pershendetje sntar te  nderuar
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga lolita prej Thu 10 Mar 2016, 21:19

pershendetje te gjithve                


Pershendetje vetem per tu Moter

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16471
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Thu 10 Mar 2016, 23:23

Pėrshėndetje pėr tź gjithė.... Gjithashtu Lolita tė Pėrshndes....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Fri 11 Mar 2016, 17:06

Perdhendetje juve
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Sat 16 Apr 2016, 15:03

Pershendetje  Kaqurele
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi prej Thu 05 May 2016, 15:46

Pershendetje forumi
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga deti prej Thu 19 May 2016, 11:57

Pershendetje per te gjithe anetarėt e forumit e ne veēanti per anetarėt "e vjetėr" qe fatkeqesisht ēdo dite e me shume po mungojne...
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14590
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga deti prej Fri 27 May 2016, 08:32

A ka njeri ketu more hejjjj?
Apo mos e kam gabuar derėn une!

Respekt per te gjithe!
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14590
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Katilja prej Fri 27 May 2016, 18:41

Hej ckemi forumista Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8116
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga deti prej Sat 28 May 2016, 08:42

Pershendetje te gjitheve e ne veēanti Katilen sepse eshte e vetmja qe theu heshtjen njejavore...
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14590
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Katilja prej Sun 29 May 2016, 11:10

deti shkruajti:Pershendetje te gjitheve e ne veēanti Katilen sepse eshte e vetmja qe theu heshtjen njejavore...
;hi; Eh do mundohem tfutem serish nforum Smile Nejse pershendetje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8116
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania prej Wed 01 Jun 2016, 00:34

Pėrshėndetje pėr tė gjithė

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 25 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 25 e 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi