» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Goli i Ronaldos 133 km/h !!!

Shko poshtė

Goli i Ronaldos 133 km/h !!!

Mesazh nga AC_Milano prej Sun 19 Jan 2014, 14:07

avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 8247
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Goli i Ronaldos 133 km/h !!!

Mesazh nga lando prej Tue 24 Nov 2015, 16:53

une them te drejten e vleresoj shum c.ronaldon sepse ai eshte me lojtar me i mire dhe ka bere je super gol celebrate13
avatar
lando

Shteti : america new yourk
Postime : 2
Kyējet nė forum : 2744
Regjistruar mė : 24/11/2015
Profesioni : futbollist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi