» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Oppo Neo, model i ri i telefonit pėr 215 dollarė

Shko poshtė

Oppo Neo, model i ri i telefonit pėr 215 dollarė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 19 Jan 2014, 18:02


Prodhuesi kinez, Oppo ka zyrtarizuar modelin e ri tė telefonit, Oppo Neo, tė cilin e ka listuar tek modelet mesatare tė telefonave tė menēur.
Oppo Neo posedon ekranin e ndjeshėm nė prekje me diagonalen prej 4.5" nė IPS LCD, i cili ėshtė mė sensitiv dhe i ndjen prekjet edhe kur preket nga duart me dorėza, si dhe rezolucionin prej 854 x 480 pikselėve me densitet prej 217ppi pėr piksel.
Modeli i ri i telefonit Neo mbėshtetet nga procesori 1.3GHz dual-core CPU. Pesha e Oppo Neo ėshtė vetėm 130 gram ndėrsa dimensionet e telefonit janė: 132 x 65.8 x 9.2mm, qė e bėjnė kėtė telefon mjaft tė hollė pėr kategorinė nė tė cilin i njėjti garon.
Mbi versionin Android 4.2 Jelly Bean ėshtė e ndėrtuar edhe ndėrfaqja e njohur si Oppo ColorOS, e cila e bėn dizajnin e softuerit tė telefonit paksa mė unik.
Ndėr tjera, Oppo Neo posedon edhe dy kamera – atė tė pasmen me 5MP si dhe kamerėn e pėrparme pėr video komunikim, e cila vjen me 2MP. Ēmimi i kėtij modeli tė ri tė telefonit nga Neo ėshtė 215 dollarė. / Telegrafi /
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12098
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi