» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Papagalli kandidat pėr kėshillin komunal

Shko poshtė

Papagalli kandidat pėr kėshillin komunal

Mesazh nga veronika prej Wed 22 Jan 2014, 09:17


Njė aktivist nė Bjellorusi e ka regjistruar papagallin e tij si kandidat nė zgjedhjet lokale.
Kastus Zhukouski nga qyteti Homel ka paraqitur njė dokument identifikimi tė pėrpunuar nė komisionin e zgjedhjeve, ndėrsa komisioni e ka pranuar atė dhe e ka regjistruar si kandidat.
Aktivisti, i cili shprehet se me kėtė kėrkon tė vėrė nė pah pa dobishmėrinė e politikės bjelloruse, ka tėrhequr dokumentet pėr tė shmangur ndonjė dėnim tė mundshėm.
Por, ai thotė se papagalli Yasha, e ka “ėndėrr tė hershme qė tė jetė kėshilltar”. Zhukouski tregon se, slogani i papagallit ėshtė “Ku janė paratė?” dhe “Dua tė ulem nė dhomėn e kėshillit”.
Papagalli ka dalė nga gara sepse “tė qenit kėshilltar rajonal nuk ėshtė shumė prestigjioze pėr tė”, tregon Zhukouski. /Shekulli/Telegrafi/
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10843
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Papagalli kandidat pėr kėshillin komunal

Mesazh nga albi prej Fri 24 Jan 2014, 15:27

po dhe ka  deputet si flasin si papagall ama  nuk kan kuptim  ne biseden e tyre
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi