» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Lenovo fillon shitjen e ThinkPad 8

Shko poshtė

Lenovo fillon shitjen e ThinkPad 8

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Jan 2014, 13:20

Tabletin tė cilin Lenovo e prezantoi nė CES 2014, pėrkatėsisht modelin Lenovo ThinkPad 8, tani e ka nė dispozicion nė treg pėr njė ēmim prej 429 dollarėsh, me tė cilin vjen edhe memoria e brendshme 64GB eMMC.
Lenovo ThinkPad 8 mbėshtetet nga procesori i Intel, Atom Z3770 me 2MB Cache, dhe deri nė 2.39GHz, bashkė me 2GB PC3-8500 DDR3 RAM dhe grafikat Intel HD graphics me 802.11n WiFi, Bluetooth 4.0 dhe baterinė 20.5 Whr e cila shkon deri nė 7.2 pune.
Lenovo ka vėnė edhe kamerėn e pasme me 8 mega-piksel dhe atė tė pėrparmen me 2 mega-piksel pėr thirrje me Skype dhe aplikacione tjera. Lenovo ThinkPad 8 mbėshtet edhe rrjetin WiFi dhe atė 3G/4G, nė disa versione.
Siē dihet, Lenovo ThinkPad 8 bazohet nė versionin e fundit tė platformės sė Microsoft, Windows 8.1.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi