» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Elefanti dhe qeni i vogėl

Shko poshtė

Elefanti dhe qeni i vogėl

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Feb 2014, 11:28Kur mbėrriti cirku nė njė qytet, bėri edhe njė xhiro pėr t’i bėrė reklamė njėrit prej elefantėve tė tyre mė tė mėdhenj dhe i cili ishte atraksioni i vėrtetė i kėtij cirku. Mes kureshtarėve dhe tė papunėve, qė vraponin ta shikonin, ishte edhe njė qen i vogėl prepotent dhe i shėmtuar, i cili iu afrua lėkurėtrashit dhe filloi t’i lehte elefantit, duke mos treguar aspak respekt dhe frikė pėr gjigantin e tmerrshėm.
“Pusho shkarravinė!”, i bėrtitėn. “Ti nuk ekziston pėr tė!”, i thanė shefat e cirkut. “E di dhe prandaj po leh”, bėrtiti qeni i vogėl. “Dua qė qentė e tjerė tė thonė: sa i guximshėm ėshtė ai qeni i vogėl’. Kjo do tė bėj qė ata tė mė respektojnė dhe nderojnė mė pas”, ua ktheu qeni i vogėl..

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi