» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė gjyq pėr vjedhje tė dy bananeve

Shko poshtė

Nė gjyq pėr vjedhje tė dy bananeve

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Feb 2014, 15:52

Nė gjyq pėr vjedhje tė dy bananeveSe vjedhja mbetet vjedhje pa marrė parasysh se ēfarė vidhet, tregon edhe rasti i tre personave nė Nikaragua, tė cilėt pėrballen me gjyq nėn akuzėn se kanė tentuar tė vjedhin dy banane. Ky rast ka shkaktuar njė befasi dhe pėrqeshje tė avokatėve nė kėtė vend.
Vlera e kėtyre bananeve ishte vetėm 32 cent amerikan, ndėrsa gjykimi i tyre do tė kushtojė 600 dollarė. Prokurorėt kanė deklaruar se kėta tre persona janė kapur derisa po tentonin tė vidhnin dy banane, aksident ky qė ka ndodhur dhjetorin e kaluar.
Ata ishin munduar tė ikin me pemėt e vjedhura, por ishin kapur. Dy prej tyre ishin paraburgosur nė njė burg lokal, derisa i treti ėshtė mbajtur nė burg shtėpiak. Gjykimi i tyre mbahet mė 23 prill.

zeri info

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi