» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A e dini se...

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Tue 01 Apr 2014, 14:46

a edini se ky Naki esht eksperti  i internetit dhe  Hakeri nder me i miri  Very Happy
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A e dini se.....

Mesazh nga E bukula :* prej Tue 01 Apr 2014, 17:39

A e dini se :  
                  
-Iguanat mund te vrasin veten.
-Nje kermil mund te flere per tre vjet.
-Pronari I pare I Malbores vdiq nga kanceri I mushkerive.
-Cdo vit, femijet e amerikes veriore shpenzojne rreth 500 mln dollare ne cemcakize.
-Ne masachuset eshte e paligjshme te shkosh ne shtrat pa bere dush.
-Pas nje termeti te madh toka tingellon si nje zile.
-Mollet jane 25% ajer. 
-Lekura peshon 3.2 kg
-Poli magnetic verior nderron vend me 7 metra per dite.
-Dy rrjeta merimangash nuk jane te njejta.
-Bota ka 41806 gjuhe te folura.
-Minjte mund te dallojne gjuhet.
-Zemra e nje balene blu eshte sa nje volzwagen.
-Flatrat e mushkonjes dridhen 300-600 here per sec.
-Ka me shume mundesi te vritesh nga tapa e shampanjes sesa nga nje merimange vrasese.
-Breshkat marrin fryme nga byēa.
-Termitet te gjitha bashke peshon 10 here me shume se njerezit e te gjithe botes bashke.
-Krimbat mund te kene deri ne 10 zemra.

 Cool  fest  Cool  Cool  fest 
E bukula :*
E bukula :*

Shteti : New York
Postime : 8
Kyējet nė forum : 5548
Regjistruar mė : 11/03/2014
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Apr 2014, 22:47

Aty ku perfundon drejtsia e njeriut, fillon drejtsia e Zotit..
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Wed 02 Apr 2014, 22:37

A e dini se nje shiptar nga Ferizaji ne Bagdad ika vra 50 qutetar Arap
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Eidisi prej Thu 03 Apr 2014, 22:30

Qe sot koha esht ber kudo e veshtir sa me shum te ecim para aq me shum po behet keq e me keq

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7124
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Thu 03 Apr 2014, 22:50

A e dini se kombi shiptar esht me intelegjent ne ter Boten
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 04 Apr 2014, 12:01

Analfabetizmi me i ulet ne botė, ėshtė nė Japoni ku 99 % janė tė shkolluar.
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12752
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Sat 05 Apr 2014, 14:46

A e dini se sot esht dite pushimi Very Happy
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Apr 2014, 22:00

Jeta eshte me zez se vdekja.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Sun 06 Apr 2014, 23:10

se Jeta esht e mire nese e dim ta Jetojme
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Apr 2014, 11:22

Ylli i detit nuk ka tru.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga PRINCO prej Wed 09 Apr 2014, 12:27

..................Jeta eshte si nje liber..Mos shko direkt ne fund te librit per te pare fundin por jetoje jeten dhe ndojej cdo flet qe ti lexon me dashuri te madhe dhe me kujtime te mrekullushme...

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
PRINCO
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 10216
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Apr 2014, 12:59

Mashkulli dhe femra I/e vėrtetė gjithmonė e thonė tė vėrtetėn, e jo atė qė dėshiron ta dėgjojė partneri. Ē’ėshtė e vėrteta, herė-herė mund tė jetė e dhembshme, mirėpo ėshtė mė mirė se sa tė keni partnerin I/e cili/a ju gėnjen sapo hap gojėn.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Thu 10 Apr 2014, 23:25

A e dini se un epo mungoj  sepse kam telashe  shendetsore
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga studentja prej Tue 15 Apr 2014, 13:22

Ky eshte sot realiteti
studentja
studentja

Shteti : Kosovė
Postime : 37
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Katilja prej Thu 17 Apr 2014, 09:19

Femra harron me lehte se mashkulli, por asaj i kujtohet me lehte ajo qe ka haruar.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8026
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Apr 2014, 11:57

Katilja shkruajti:Femra harron me lehte se mashkulli, por asaj i kujtohet me lehte ajo qe ka haruar.

 Very Happy  Por ka disa qe nuk ju kujtohet e cka me ba pastaj  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Thu 17 Apr 2014, 23:50

A  e dini se me mungon forumi
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 08:56

Vijat/ngjyrat ne trupin e nje tigri jane sikur shenjat e gishterinjeve tek njerezit; nuk ka dy te ngjashem.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 08:58

Kopshtaria eshte aktiviteti me i mire per mirembajtjen e eshtrave te shendetshem.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 08:59

Ne hapesire, astronautet nuk mund te qajne. Meqe nuk ka force graviteti, lotet nuk mund te rrjedhin nga syte.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 09:00

Ne SHBA jane me shume se 2 milion milionerė.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 09:01

Sot ne konsumojne brokoli me shume se 900% se para 20 vitesh.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 09:02

70% e personave qe punojne ne zyre, gjate nje anketimi ne rruge, ishin gati ta japin passwordin e kompjuterit, ne kembim te nje gote me cokollate.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Apr 2014, 09:04

Ne pergjithesi, njerezit me shume i frikesohen merimanges sesa vdekjes.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14676
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Thu 22 May 2014, 15:24

A e dini se grupi i Drenices po dergohet ne burgin e verijut te Mitrovices atje jan policia etnike serbe po dhe ka mes tyre dhe kriminela
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Eidisi prej Tue 27 May 2014, 21:49

Na erdhi vapa Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7124
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Tue 27 May 2014, 23:45

A  e dini se kjo siper po mungo shum ne forum   hahaha
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 31 May 2014, 12:01

Edhe zemra ndalon ndonjeher rrahjet e saja te shpejta, ndersa Njerzit nuk ndalojn asnjiher se foluri pa vend.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Sat 31 May 2014, 17:12

A e dini se kjo siper mendon se  me dvertet esht Princesha
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Eidisi prej Tue 03 Jun 2014, 22:38

A e din se  ka njerez qe  behen lole nga te tjeret per interes haha Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7124
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Tue 03 Jun 2014, 23:10

A e dini  se me ket siper ne nje forum  tjeter nuk jemi pajtua me asgje
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Eidisi prej Wed 04 Jun 2014, 22:52

A  e dini se keni mbetur  shum mbrapa bre  ecni para o albi nuk me intereson mendimi jot ketu flasim ketu leri forumet e tjera se sme interesojne mua ok.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7124
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Thu 05 Jun 2014, 14:21

A e dini se kjo siper si gjithmon mendon se kjo esht e  vetmja si idin te gjitha
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Eidisi prej Fri 06 Jun 2014, 22:02

A   dini se te humbasesh kohe me nje person qe  ste jep as  rendesi hargjon kohen tende se timen e  kam llogaritur  ta  humbas  duke tu pergjigjur  Very Happy 

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7124
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Fri 06 Jun 2014, 22:26

A e dini se une shum pak kam koh te lir per te hargjua   per gjera koti
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Eidisi prej Tue 17 Jun 2014, 20:47

A e  dini se femit  kan me mend se te medhenjt  Razz  Razz  Razz 

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7124
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga albi prej Tue 17 Jun 2014, 23:45

A e dinise femrat  gjithmon kerkojn me shum por edin ta rrespektojn limitin fest
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13035
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Anita Berisha prej Tue 08 Jul 2014, 12:58

Adini Se u knaqa Sod ne qet Forum Tu Hulumtu Mos Po gjej njaj kofer me dukat hahah Razz
Anita Berisha
Anita Berisha

Shteti : Gjermani
Postime : 6
Kyējet nė forum : 5178
Regjistruar mė : 07/07/2014
Profesioni : Bankjere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga epanjohura prej Tue 08 Jul 2014, 15:18

Anita Berisha shkruajti:Adini Se u knaqa Sod ne qet Forum Tu Hulumtu Mos Po gjej njaj kofer me dukat hahah Razz
Nuk e le per me von kur eshte forumi ,,tangall''pa asnje njeri e nderuar...Mire se ke ardhe.. Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6560
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A e dini se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi