» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gripi i derrave, konfirmohen tetė raste nė Kosovė

Shko poshtė

Gripi i derrave, konfirmohen tetė raste nė Kosovė

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 28 Feb 2014, 22:04

Nė Qendrėn infektive spitalore nė Prishtinė, janė shėnuar tetė raste, tė prekur nga virusi i gripit tė derrave AH1N1.
Tre nga kėta raste ende janė tė shtruar nė spital, derisa pesė nga ta janė mjekuar dhe janė liruar, kėtė e ka thėnė pėr “Zėri”, Shemsedin Dreshaj, Drejtor i Klinikės Infektive.
Ky virus ditė mė parė ishte pėrhapur nė Shqipėri e Maqedoni, ku janė shėnuar dhjetėra raste tė prekur nga ky virus.
/zeri.info/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11999
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi