» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


‘Barbie’ heq dorė nga ushqimi dhe uji, jeton me ajėr dhe dritė

Shko poshtė

‘Barbie’ heq dorė nga ushqimi dhe uji, jeton me ajėr dhe dritė

Mesazh nga Ali prej Sat 01 Mar 2014, 21:46


Modelja ukrainase, Valeria Lukyanova, e njohur si “njeriu Barbie”, e ka shokuar botėn me deklaratėn e saj se ka hequr dorė nga ushqimi dhe uji.
Valeria duket si njė kukull falė ndėrhyrjeve kirurgjike dhe mosushqyerjes me javė tė tėra duke iu nėnshtruar dietave rigoroze.
Dhe tani, ajo ka vendosur tė shkojė njė hap mė larg dhe tė mos ushqehet e as tė pijė ujė.
Ukrainasja do tė jetojė vetėm me ajėr dhe dritė, pasi qė dėshiron tė bėhet njė “gjysmėperėndeshė”.
“Nė javėt e fundit nuk kam qenė aspak e uritur, ashtu qė shpresoj se do tė mbijetoj vetėm me ajėr dhe dritė”, ka deklaruar Valeria. /Telegrafi/
Ali
Ali

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 29
Kyējet nė forum : 12486
Regjistruar mė : 17/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi