» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shihni ēa di Facebook-u !

Shko poshtė

Shihni ēa di Facebook-u !

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 04 Mar 2014, 11:58

Tė punėsuarit nė kompaninė e Mark Zakerbergut dinė shumė mė tepėr pėr ju dhe pėr jetėn tuaj sesa mund tė supozoni, tė gjitha kėto nga aktivitetet tuaja nė Facebook.
Derisa dikur gjėrat tona intime nga jeta jonė i kanė ditur vetėm tė afėrmit tanė, p.sh.: prindėrit, vėllezėrit, motrat dhe miqtė, sot, nė saje tė Facebook-ut kėto gjėra janė krejt ndryshe. Nė bazė tė aktiviteteve nėpėrmjet tė rrjetit tė ri shoqėror, me intimitetet tona janė tė njohur tė gjithė tė punėsuarit nė kompaninė e Mark Zakerbergut.
Nė tė vėrtetė, transmeton Telegrafi, krerėt e kompanisė sė Fejsbukut kanė konfirmuar qė meshkujt dhe femrat pas ndarjes mė shumė e pėrdorin kėtė rrjet shoqėror, gjė qė ėshtė fakt se deri ku kanė arritur “duke spiunuar” ēiftet tė cilėt ndahen.
Ata katėr javė i kanė vėzhguar ndodhitė nė profilet e personave tė cilėt para pak kohėsh kanė ndėrprerė lidhjen dhe kanė gjetur tė dhėna qė pas ndarjes ta ata e pėrdorin mė shumė Facebook-un madje edhe 225 pėr qind.
Nga kjo kompani supozojnė qė zemrat e thyera rrjetet shoqėrore i shohin si terapi e llojit tė vet, duke spiunuar ish-partnerin, por edhe “mė shumė” e pėrdorin Facebook-un pėr tė gjejnė dashurinė e re potenciale. /Telegrafi/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12005
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi