» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kuriozitete nga anembanė bota

Shko poshtė

Kuriozitete nga anembanė bota

Mesazh nga Lori prej Tue 04 Mar 2014, 17:53

1. Kafshėt mishngrėnėse nuk hanė kurrė njė kafshė e cila ėshtė goditur nga rrufeja.
2. Njė ēerpik jeton rreth 5 muaj.
3. Delet qė mbulohen nga orteqet e dėborės, mund tė mbijetojnė deri edhe 2 javė.
4. Lopėt nxjerrin mė shumė qumėsht kur dėgjojnė muzikė.
5. 90% e femrave qė ecin brenda njė qėndre tregtare, kthehen nga e djathta . Por asnjeri nuk e di se pėrse.
6. Ēdo vit, numri i lindjeve nė Indi tejkalon numrin e tė gjithė popullsisė sė Australisė.
7. Nė Egjiptin e lashtė, kur njė mace ngordhte, i zoti i saj ishte i detyruar tė rruante vetullat e tij nė shenjė zie.
8. Nga e gjithė bota, Skocia ka numrin mė tė madh tė lindjeve te flokėkuqėve.
9. Qė tė arrijė dikush tė shohė Ylberin, duhet mė parė ti kthejė shpinėn Diellit.
10. Milingonat nuk fejnė kurrė.

Vazhdoni ju nga numri 11......
Lori
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 12740
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kuriozitete nga anembanė bota

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Mar 2014, 00:17

FRIKA NGA TRADHETIA, MEKSIKANI I VE ”DRYNIN” TE DASHURES
Pėr tė ruajtur tė dashurėn nga kontaktet me meshkuj tė tjerė njė 40-vjeēar meksikan e ka detyruar tė dashurėn e tij 25 vjeēare qė tė pėrdorė zinxhirė me dry nė vend tė rripit tė pantallonave. Ai e ka detyruar qė ta bėjė kėtė gjė pėr 12 vite, ndėrsa e dashura e tij ka rrėfyer se ka qenė nė dhimbje pėr shumė kohė pasi qė nuk ka mundur as tė shkojė nė tualet.
Policia e ka arrestuar meksikanin i cili u ka dorėzuar atyre ēelėsin e tė dashurės!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi