» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aty ku gjindet Vetem e Verteta ....

Shko poshtė

Aty ku gjindet Vetem e Verteta ....

Mesazh nga Dardania prej Thu 06 Mar 2014, 19:03

Aty ku gjindet e Verteta....
Jam rrezuar posht kam Ren....
Rreth e cark kam Shikuar....
Ata te cilet doren me kan dhen kam par Pran....
Ata te cilet me Rrezuan ishin Larguar....
 
Me rrezuan Njerezit se shum ju Besova....
Tek te cilet kam pasur shum Besim....
Ne trup dhe Shpirt une u Copetova....
Ata Shfrytezuan Sinqeritetin Tim....

Ata Njerez te cilet ishin Besnik....
Dhe ne Shpirt kishin Miresi....
Me kan dhen Doren e nuk kan Ikur....
Ata pergjithmon do jen Miqet e Mi....

E kur i bie Njeriut e Keqeja....
Ai gjithmon Vuan por shum Meson....
Ne veshtiresi gjindet e Verteta....
Sikurse te Miren ashtu edhe te Keqen e Kupton....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11487
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi