» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zanfina Ismaili ėshtė single?

Shko poshtė

Zanfina Ismaili ėshtė single?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2014, 13:30
Kėngėtarja Zanfina Ismaili duket se ka pėsuar njė ndryshim tė madh nė jetė.
Kėngėtarja e njohur shqiptare, e cila tash e sa kohė ka qenė nė lidhje tė dashurie, duket se tani ėshtė e vetmuar.
Zanfina ėshtė kujdesur vazhdimisht qė tė mos diskutohet nėpėr media pėr jetėn e saj private dhe tani ėshtė vet ajo qė ka konfirmuar me njė foto nė Instagram se ėshtė ‘single’.
Kėngėtarja besohe se ėshtė nė pėrgatitje tė projekteve tė reja dhe mbetet tė shihet sa do tė ndikojė ndarja nė gjendjen e saj emocionale dhe nė karrierėn e saj. /Telegrafi/Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi