» Cila ėshtė miqėsia sot?
Pershendetje nga une Erina... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Pershendetje nga une Erina... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Pershendetje nga une Erina... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Pershendetje nga une Erina... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Pershendetje nga une Erina... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Pershendetje nga une Erina... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Pershendetje nga une Erina... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Geri (7161)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
lolita (6766)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Annika (6751)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
albi (3377)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Pershendetje nga une Erina... Vote_lcapPershendetje nga une Erina... Voting_barPershendetje nga une Erina... Vote_rcap 


Pershendetje nga une Erina...

Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 17:24

Pershendetje jam une antarja me e re e ketij forumi shpresoj te ja kalojme mire se bashku
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret nga une Erina...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga albi prej Wed 26 Mar 2014, 18:19

mir se erdhe Erina1 ne msin tone flower
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13212
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 18:23

albi shkruajti:mir se erdhe Erina1 ne msin tone flower

Mire se ju gjeta...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga veronika prej Wed 26 Mar 2014, 19:41

Mirė se erdhe Erina
veronika
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 19:46

veronika shkruajti:Mirė se erdhe Erina

Mire se ju gjeta...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga Eidisi prej Wed 26 Mar 2014, 19:47

Mire se erdhe Erina

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
Eidisi
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 7301
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 19:48

Eidisi shkruajti:Mire se erdhe Erina

Mire se ju gjeta...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 26 Mar 2014, 20:28

Pershendetje dhe mire se erdhe Erina1
AC_Milano
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 9336
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga epanjohura prej Wed 26 Mar 2014, 21:01

Pershendetje Erina1,mire se erdhe.. flower 
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 22:10

Mire se ke ardhur Erina te uroj disponim te kendshem ne mesin tone.

firma.................................................................................................................................................................................
Pershendetje nga une Erina... Image110Pershendetje nga une Erina... Bb_net10Pershendetje nga une Erina... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 22:12

AC_Milano shkruajti:Pershendetje dhe mire se erdhe Erina1
Mire se ju gjeta...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 22:13

epanjohura shkruajti:Pershendetje Erina1,mire se erdhe.. flower 
Pershendetje... Mire se ju gjeta...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Wed 26 Mar 2014, 22:14

Naki shkruajti:Mire se ke ardhur Erina te uroj disponim te kendshem ne mesin tone.
Mire se ju gjeta...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Mar 2014, 23:22

erina1 shkruajti:Pershendetje jam une antarja me e re e ketij forumi shpresoj te ja kalojme mire se bashku
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret nga une Erina...
Shume shkurt u prezantove oj Erina zgjate pak prezantimin  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Pershendetje nga une Erina... Image110Pershendetje nga une Erina... Bb_net10Pershendetje nga une Erina... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga epanjohura prej Wed 26 Mar 2014, 23:28

Mos deshe leternjoftimin ? Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Thu 27 Mar 2014, 06:03

Naki shkruajti:
erina1 shkruajti:Pershendetje jam une antarja me e re e ketij forumi shpresoj te ja kalojme mire se bashku
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret nga une Erina...
Shume shkurt u prezantove oj Erina zgjate pak prezantimin  Very Happy
Ēfare te them me shume per veten...?
Jam pra une Erina nga Peja jam 17 vjeqare, nxenese e shkolles se mesme...
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2014, 18:00

erina1 shkruajti:
Naki shkruajti:
erina1 shkruajti:Pershendetje jam une antarja me e re e ketij forumi shpresoj te ja kalojme mire se bashku
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret nga une Erina...
Shume shkurt u prezantove oj Erina zgjate pak prezantimin  Very Happy
Ēfare te them me shume per veten...?
Jam pra une Erina nga Peja jam 17 vjeqare, nxenese e shkolles se mesme...
Mjafton Erina te uroj argetim ne kete forum  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Pershendetje nga une Erina... Image110Pershendetje nga une Erina... Bb_net10Pershendetje nga une Erina... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga erina1 prej Thu 27 Mar 2014, 18:06

Naki shkruajti:
erina1 shkruajti:
Naki shkruajti:
erina1 shkruajti:Pershendetje jam une antarja me e re e ketij forumi shpresoj te ja kalojme mire se bashku
Pershendetje te perzemerta per te gjithe anetaret nga une Erina...
Shume shkurt u prezantove oj Erina zgjate pak prezantimin  Very Happy
Ēfare te them me shume per veten...?
Jam pra une Erina nga Peja jam 17 vjeqare, nxenese e shkolles se mesme...
Mjafton Erina te uroj argetim ne kete forum  Very Happy
Faleminderit
erina1
erina1

Shteti : kosovė
Postime : 13
Kyējet nė forum : 5670
Regjistruar mė : 26/03/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga Katilja prej Sun 06 Dec 2015, 18:00

mirserdhe Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje nga une Erina... Empty Re: Pershendetje nga une Erina...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi