» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I them,

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Shko poshtė

I them, "TE DUA"!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Sep 2007, 12:48

Ketu mund ti thoni dikujt te dua.Shpesh jemi te lirshem me shkrim sesa te drejperdrejt me fjale.
Te dua o fjale magjike e kesaj bote,qe shkrin akuj dhe kalon oqeane.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga T_3nt prej Tue 11 Sep 2007, 12:52

Te dua ne ket rast sdo i them askujt,,nga forumi,,as nga jeta virtuale,,por dikujt ne real..dikjut qe ne diten qe ka lind ma vodhi zemren.
Ti linde, por ishe nje beb e dobet me shendet,gjat lindjes te lenduan,te lenduan sepse te shikuan si nje gje pa vler jo si nje krijes njerzore,qe sa po vije ne nje bot qe sdi si te ta pershkruaj,por si nje leck te trajtuan,askush nga famija nuk guzoj te te jepnin dashurin qe kishe nevoj,,se kishin frik mos sdo ju mbijetoje lendimeve,sdonin qe me von te vuanin,une nuk pyta njeri te desha qe diten e par,se ne ty pash forcen qe skishte asnje femij deri ateher qe kam par,edhe pse kishe probleme,ti dalloje levizjet qe i benim neper shtepi,,edhe pse mjeku thoshte se veshtir te behet nje femij normal,une e dija se di pse e kisha ket ndjenj por e dija se ti zogu im i vogel do ja dilje mban dhe do i habisje tgjith,te mjekuan aq shum,,te dhan ter ato mendikamente,,te derguan ne ter ato mjekime,askush nuk ipte nje shpres se do ja dilje mban,qe do hecje qe do flisje,qe ato lendime qe ti shkaktuan ne kok thonin se veshtir te sherohen por ti ja dole mban ,,habite mjekun ,,tgjith njerzit qe te shikonin si nje femij me te meta..
Booo sa me vinte inat kur nigjoja duke qajt te shpi se sdo ja dilje mban,,por sot zogu ime i vogel,ti ja dole mban ,tash hecen,,ke filluar te flasesh,,ke nje forc te paapar,je nej femij shum inteligjent po dhe aq problematik..TE THEM TE DUA O ZOG,DHE DO TE DUA GJETHMON,DHE JE I VETMI PERSON QE ME JEP GEZIM DHE ME NDREQ DITEN,,TE DUA ME GJITH SHPIRTIN TIM,DHE NESE DUHET DO FLIJOHEM PER TY QE TE JESH NJE FEMIJ I LUMTUR DHE ME NJE TE ARDHME..EDHE NESE NJE DIT DO ZHDUKEM,DO JEM GJETHMON MBRAPA TEJE DUKE TE RUAJTUR SIKUR QE TE KAM RUJT QE DITEN KUR KE LIND,TE THEM TE DUA SIKUR QE ME DO TI MUA ME SHUM SE TGJITH TJERET ,,TE KAM SHPIRT O ZOGU I VOGEL TE KAM NIP.....
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Sep 2007, 14:32

Shume e paske zgjate bre mafi bjeri shkurt aman e mos i fsheh ndjenjat ok Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga T_3nt prej Tue 11 Sep 2007, 17:36

NJeri ndjenjat ai qe di ti shpreh i shpreh gjat,,sepse kur et shprehesh ndjenjat,,nuk te dalin as shkronjat,,kurse ai qe i shpreh ndjenjat shkurt,,ateher ska gjo prej tij Smile
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 Sep 2007, 09:48

TE DUA....
Po eci ne rrugen e lagur, ndoshta nga shiu i loteve tane, sa shume me mundon sot kjo rruge, kur aty u njohem dhe u ndam. Ne kete dite vjeshte, une erdha ne rrugen tone, te dashur perseri, ishte mbushur me gjethe te verdha, sa zbrazet mu duk ajo pa ty, as pema se dashka me gjethen, pa meshire e rrezoi mbi toke, se di pse me erdhi keq, shume keq me shiun, derdha dhe une lot. Mes loteve, vjeshtes qe sapo ka trokitur,ashtu si nje vit me pare,te them te "TE DUA"

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga majlo prej Wed 26 Sep 2007, 15:58

tung ARLA
kujt i them te dua ???????????????????????????????????????????po askujt nuk i them te dua!!!!!!!!!! po bile nuk e di edhe si duhet te thuhet kjo fjali !!!!!!!!!!

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11835
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Sep 2007, 08:23

Pershendetje majlo!
Nese nuk e shef te arsyeshme per ta thene mos e thuaj maljo.
Nuk perben asnje ndryshim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Resi prej Sun 30 Sep 2007, 15:08

Ndoshta siperfaqesisht e ke majlo !? Prap se prap si dihet mundet ndonjera ta merr seriozisht, bej kujdes.

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12094
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga sirena prej Mon 01 Oct 2007, 10:48

te dua o qenje e brishte e delikate , dhe pse mendon se je i pa mposhtur ,te dua dhe pse nuk mundesh te dashurosh ne te njejten menyre , te dua dhe pse nuk zgjodha une te te dashuroja e nuk me vjen keq qe te dua, do te ta thoja kete fjale me mijera here kurre pa u ndalur , do te te shprehja shpirti sa shume ndjen per ty , te dua dhe pse shpesh here je arrogant e shume euforik ,te dua sot e do te te dua ne perjetesi dhe ti kete e di shume mire , ta kam shprehur i dashuri im . te dua dhe pse zemren nuk e degjon tek therret me te madhe per mua, por une e di i dashur une e di ... une te dua.....

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 11998
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Oct 2007, 20:54

...... o Zot i madheshtuar perse me ke denuar per ate qe kam dashuruar e kurr sjemi takuar se un ktu e ajo atje ne zemer me ke gozhduar se vetem ate kam dashuruar dhe kurr skam per te harruar moj vajz e mrekulluar....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga triniti prej Fri 05 Oct 2007, 15:15

une pi i them, te kam shume xhan kunatit Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Naki prej Fri 05 Oct 2007, 18:21

Kunat mos devijo nga tema ke degjuar ti apo lexuar kund se mund te zavendsohet fjala ''Te dua me te kam shume xhan"?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Sihana prej Fri 05 Oct 2007, 18:42

TE DUA
Ne
syt e tu te bukur frymzohem per te shkruar Buzet e tua te kuqe vdes per
ti shijuardhe zjarin qe kam ne zemer sme len te qetai ndizet dhe nuk
shuhet let.Deshira per te qen afer tejeDigjet si zjari te unMe madhe se
deti pa aneMe e madhe se fjala TE DUA.Tek syt e tu humbet zemra imeTek
buzeqeshja jote lundron shpirti imTek buzet e tua prehet shikimi imTE
DUA me shum se shpirtin tim. TE DUA

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12008
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga bovari prej Sun 07 Oct 2007, 23:43

Se pari po ju refej nje mini histori:
Nje dite plaku me femijet e tij te rritur shkon tek varri i bashkshortes.Femijet bejne duane dhe largohen e plaku mbetet vetem.Ne nje varr me tutje ishte hoxha qe sapo kish perfunduar duane por i terheq vemendjen plaku i cili ne grushta shtrengonte nje shami dhe belbezonte diēka me lot ne sy.İ afrohet,dhe duke i prekur supin per tja lehtesuar dhimbjen i thote"me te vdekurin nuk vdiset"Plaku hap grushtin dhe i tregon shamie ku shkruante"Te Dua"dhe vijon:
-""Une kete fjale vetem njehere e kam thene,kur ajo jetonte""

Edhe une mendoj qe e rendesishme eshte qe ti thuhet kjo fjale njeriut qe vertet don tja thuash dhe menyra nuk ka rendesi por rendesi ka qe te jemi te sigurte qe thenja jone te jete pervetsuar.

Lidhesja "Te" dhe fjala "Dua" shume i perdorim ne jeten e perditeshme Por kur i vendosim prane njera tjetres dhe i drejtohemi personit qe duam vertet eshte e rende si fjale dhe ka nje kuptim qe nuk perkufizohet,te pakten une per here te pare ne sms e shpreha por ndjeva nje nxehtesi ne fytyre dhe kur pash veten ne pasqyre vura re qe isha skuqur.Ama sa here e shpreh e njejta skene perseritet dhe vertet e mrekullueshme.
Me shkurt kjo fjale nuk eshte aq e thjesht sa te shkruhet dhe nuk besoj se mund te jete fjale diskutimi,me mire thuajani personit qe e meriton pa u bere vone dhe nuk ka nevoje per ilustrime kur del nga zemra. cig

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fillo fjalinė me fjalėn -Tė dua...

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 15:05

Te dua, sepse per mua je gjithesia!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Prishtinalia prej Mon 15 Dec 2008, 15:08

E dua ket forum
avatar
Prishtinalia

Shteti : Prishtine
Postime : 12
Kyējet nė forum : 10344
Regjistruar mė : 15/12/2008
Profesioni : Punetor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Adem Berisha prej Mon 15 Dec 2008, 15:21

Ej o Prishtinali, po nga na erdhe more ti? Nga Marsi apo nga Aferdita?

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 15 Dec 2008, 16:22

tė dua baci Adem
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13800
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga summer spell prej Mon 15 Dec 2008, 16:43

Te dua ty per ate qe je

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Prishtinalia prej Mon 15 Dec 2008, 17:10

Adem Berisha shkruajti:Ej o Prishtinali, po nga na erdhe more ti? Nga Marsi apo nga Aferdita?
Hahahahahaah,jo me mire po them nga Aferdita se Prishtina i ngjane nje Aferdite zoteri Adem Berisha.
avatar
Prishtinalia

Shteti : Prishtine
Postime : 12
Kyējet nė forum : 10344
Regjistruar mė : 15/12/2008
Profesioni : Punetor

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 21:33


Te Dua te pres pa Ty nuk dua te Vdes

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga MONDI prej Mon 15 Dec 2008, 21:34

te dua sepse nuk kam tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10435
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Don@@ prej Mon 15 Dec 2008, 21:42

Te dua,sepse zemra keshtu me thot
avatar
Don@@

Shteti : Gjakove
Postime : 13
Kyējet nė forum : 10348
Regjistruar mė : 13/12/2008
Profesioni : Nxense

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga blina prej Mon 15 Dec 2008, 23:00

Te dua aq sa me don ti mua.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11438
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 09:28

Don@@ shkruajti:Te dua,sepse zemra keshtu me thotahahahha kende pe don oj Don@@ ti oj zemrushe ehe

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Isinqerti prej Tue 16 Dec 2008, 11:24

Te duaaaaaaaaa sepse edhe Zemra jote me Don
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10472
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Dec 2008, 13:39

Te dua sepse je ti!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Naki prej Tue 16 Dec 2008, 13:58

Te dua sepse je katunare .....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 14:27

TE DUA JETA JEM JE TI

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vjeshta prej Tue 16 Dec 2008, 15:05

Te dua sa pranveren
Te dua me shum se jeten
Mos me le ne vetmi
Se ma helmon jeten....

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10821
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Interesant prej Tue 16 Dec 2008, 15:23

Neutral te dua sepse po mos te doja nuk kisha me te thene te dua Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Geri prej Tue 16 Dec 2008, 21:44

te dua mi drreqe a e di a jo love
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 17 Dec 2008, 11:43

Eeeeeeeee, unė tė dua si budalla qė nuk di kur ėshtė mjaft.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Voglushja prej Wed 17 Dec 2008, 11:47

Te dua deri sa te me mbuloj dheu!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Dec 2008, 17:50

Te dua se je gjithcka per mua!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga summer spell prej Wed 17 Dec 2008, 19:07

te dua xemla ime

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga MONDI prej Wed 17 Dec 2008, 19:07

te dua sepse me mban me leke Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10435
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga summer spell prej Wed 17 Dec 2008, 19:08

te dua sepse je ai qe je

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11783
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Voglushja prej Thu 18 Dec 2008, 12:03

MONDI shkruajti:te dua sepse me mban me leke Very Happy

ahahah e bukur kjo mondi

te dua ti je gezimi im

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Geri prej Thu 18 Dec 2008, 19:24

te dua zemra jeme love
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi