» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I them,

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga MiTi prej Wed 24 Nov 2010, 22:08

I them perse je Hidhruar
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Mirja prej Wed 24 Nov 2010, 22:43

Ithem si po kalon
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Dardania prej Wed 24 Nov 2010, 22:45

i them Pershendetje
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11409
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Mirja prej Wed 24 Nov 2010, 23:23

Ithem daedania1 ika un ti klm
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Dardania prej Wed 24 Nov 2010, 23:24

i them Faleminderit Mirja gjithashtu klm

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11409
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Thu 25 Nov 2010, 14:30

Mirja shkruajti:I them pershendetje stralli

Pėrshendetje edhe per ty Mirja.... pale
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Dardania prej Thu 25 Nov 2010, 14:42

i them si kalove diten sot

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11409
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Thu 25 Nov 2010, 15:40

I them.....nė argėtim me ty...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Nov 2010, 20:22

I them askush nuk mund ti shpetoj as dashuris ,dhe as vdekjes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Thu 25 Nov 2010, 22:19

i them e lexova meke pershendet dhe une te pershendes Very Happy
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Dardania prej Thu 25 Nov 2010, 22:49

i them me mungon shum Shpirti im ..................

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11409
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Mirja prej Thu 25 Nov 2010, 22:59

I them si po kalon sonte
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Dardania prej Thu 25 Nov 2010, 23:01

i them mir Faleminderit ti si po kalon Mirja flower
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11409
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Nov 2010, 09:55

I them detit dhe interesantit, jeni udhrrefyesit me te mire per Rinin, cdo rresht qe shkruani ka vler te vecant, shkrime te mencuara.!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Fri 26 Nov 2010, 12:27

I them Princeshės.....ju keni njė edukatė tė lartė nė shkrimet dhe shprehjet tuaja,nė konstruktin e ndėrtimit sintaksor tė fjalive,si dhe pa anashkaluar apo perjashtuar mendimet e qėndrueshme,logjike dhe kohezive.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Wed 23 Mar 2011, 12:33

i them te gjitheve jeni 1shaaaaa Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Wed 23 Mar 2011, 14:10

I them Benites qe te vazhdoje me kete tempo dhe te mos e leshoje ritmin e filluar ketu. Disa prej nesh (perfshire edhe mua) jemi bere si dembelat e Stambollit.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Thu 24 Mar 2011, 14:34

.....Deti ka filluar te ngrohet moti,fillon edhe stina e luleve tani dhe ēdo gje tjeter fillon te ecen me ritmin e nje elani me te freskuar,dhe me forca te shtuara.....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Thu 24 Mar 2011, 14:40

i them je mik i mir
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Thu 24 Mar 2011, 14:45

te theme tungjatjeta or mik...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 24 Mar 2011, 20:17

I them vetes sa vone e ke kuptuar se si eshte shoqeria me te futur flas ne Virtualitet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Fri 25 Mar 2011, 09:05

...I them Kleas,edhe pesimi nganjehere eshte mesim i vyer per aktualitetin tone.....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 25 Mar 2011, 09:16

i them strallit qe plotesisht ke te drejte

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 25 Mar 2011, 09:21

I them Strallit dhe Benites se jeni plot optimizem dhe hare.
p.s. jemi dy peshqi per momentin dhe mund te kerkoni deshira sa te doni.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Fri 25 Mar 2011, 09:34

I them Detit,as ty nuk te mungon,por siq duket vete stina e bukur e pranveres po e rrit optimizmin dhe po rigjeneron ēdo gje ne natyre deri edhe forcen shpiterore te njeriut....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 25 Mar 2011, 09:38

i them strallit se ke harruar ta perfundosh frazen sepse do duhet te ishte pas tri pikave ... e sidomos te atyre qe jane lindur ne kete stine.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Fri 25 Mar 2011, 09:43

i them Detit...shume i sakt je...nuk e kontestoj kete qe thua...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 25 Mar 2011, 09:46

I them strallit se kjo eshte ne natyren e peshkut (kush thot se peshku nuk e ka trurin?)
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Thu 31 Mar 2011, 14:08

i them detit dhe strallit jeni shume te sakt kur bashkepunoni ne kompletimin e nje fjalie Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Thu 31 Mar 2011, 22:13

(mesazhet ne vijim nga un dhe albi jane fshire sepse ishin te dalur jasht temes)
flm per mirekuptim...
tema vazhdon... i them...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 01 Apr 2011, 00:52

I them jetes me lejo te eci deri ne hapin e fundit duke pare gjithmone perprara edhe duke qene kjo qe jam

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 12:42

I them jetes: ne rrugetimin qe kemi se bashku, ende jam ne hap me ty keshtu qe gara vazhdon me te njejtin ritem.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 12:44

i them detit je i papare ne komente :bravo:
gjithmon jep shembull...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Fri 01 Apr 2011, 12:52

i them benites pse si fshive dje po sot postimet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 12:57

mbrem i kam fshi jo sot

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 13:01

I them Benites: mos me bej te skuqem aman!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Fri 01 Apr 2011, 13:04

i them detit benita gjithmon skuqet kur mua mi fshi postimet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Fri 01 Apr 2011, 13:04

i them detit benita gjithmon skuqet kur mua mi fshi postimet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 13:07

i them albit por edhe te tjereve se eshte gje shume e bukur loja me fjalet por ama kur ato jane dashamirese.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 13:13

i them albit nuk eshte e vertet nuk skuqem aspak sepse po i permbahem rregullave te forumit (postimet e dalur jasht teme fshihen... mos u quditni)
flm

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi