» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I them,

Faqja 16 e 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 13:16

I them Benites: i duruari i fituari!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 15:44

i them detit qe ke te drejte por edhe i rrespektuari
i uruari

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 15:46

I kam thene dhe prap i them Benites, vazhdo me kete tempo se vertete je freskia dhe atraksioni i forumit.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 15:47

flm por zdi a e keni verejtur
ku kane mbetur femrat e forumit prejse kam ardh un nuk e di, nonstop po postoj me meshkuj
??????????????????????????????????????????????????????????...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 15:50

pikerisht kjo liri dhe afersi me ne (meshkujt) te ben me te vecante, andaj mos u brengos per te tjerat.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Fri 01 Apr 2011, 15:53

epo jeta me ka bere te tille.
me shum e kuptoj boten e meshkujve se te femrave, pasiqe edhe jam fejuar e re e edhe kam qene shuuum e lidhur me babin e vellaun Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Fri 01 Apr 2011, 16:05

I them Nakit se te gjitha opsionet jane te hapura.
... a je prej Peje? largom Zot prej teje.... hahahaha
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Naki prej Fri 01 Apr 2011, 16:07

Hahahahhaaha ok se do vi ma bej kujdes 15-shen ok

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga bora prej Fri 01 Apr 2011, 22:01

i them nakit te mledhi ment se i ka hallakat si shume ahahhahahhaah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10633
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 11:25

i them meles pershendetje kolege tani jemi ne dyja global moderator Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Mon 04 Apr 2011, 12:39

i them ksaj siper gjithmon shiko afer veti
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 13:04

i them albit, shikoj shum afer vetes prandaj edhe nuk i le tjeret te afrohen me shume se aq sa dua un Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:16

I them memalias mire se u ktheve lol

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:19

i them kleas ku ishe deri tani
sepse moti skam pare postime nga ti
kam deshire postimet tua ti shoh
dhe me ane te tyre me shum te te njoh
lol hahhaha

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:23

Very Happy I them Bonites qa te besh pune bonita pune mire qe kam pak kohe tani ne dreke uroj te kesh filluar javen te kendshme :puthje:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:25

i them kleas: epo pune kemi te gjith, ngarkesat ditore skane te ndalur, por prap kur me pelqen diqka gjithsesi ia kushtoj kohen (forumit) Very Happy :puthje:

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:29

:puthje: Eh moj benita nganjehere edhe forumet te behen stresuese me mire rrall e per mall si thua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 04 Apr 2011, 14:31

aty ke te drejte, por nganjehere na nevoitet pak relax... e pse jo ne pamundesi te dalim nga puna te relaxohemi ne forum Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Apr 2011, 14:32

I them bonites do ta kem parasyshe :puthje:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Mon 04 Apr 2011, 21:51

i them hy ne msn
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:12

i them albit tung e ki hahhaha

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Mon 11 Apr 2011, 15:17

i them benites askush ste detyro
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:18

hahaha i them albit ishte shaka mos u nxeh

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Mon 11 Apr 2011, 15:19

i them benites te pers sonte
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:24

i them albit je aq i ceket sa nuk e kupton shakane
eshte komenti i fundit qe e bej me ty ok

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8801
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga albi prej Mon 11 Apr 2011, 18:13

i them mos ofendo se ti je ajo si nuk ekupto shakan
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga bora prej Mon 11 Apr 2011, 19:18

i them nakit te jete me i cilter dhe me i komunikushem hahahhahhahha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10633
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 17:36

I them Nakit vazhdoj te jem akoma enigmatike per ty Neutral
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Thu 01 Sep 2011, 09:13

I them Brunetes se akoma do te jete enigme per Nakin sepse ai nuk qendron mire me matematiken. Ekuacionet me nje te panjohur nuk i ka mesuar sa duhet, andaj...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Sep 2011, 12:50

I them vetes pse vall duhet te mendoj per te tjeret kur te tjeret se kane piken e problemit per ty .

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Mon 05 Sep 2011, 11:08

...I them Kleas mos u shqeteso shume,se edhe te tjeret mendojne dhe brengosen per ty......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9212
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 Sep 2011, 19:12

... forumisteve u bej thirrje te jene me aktive.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Tue 20 Sep 2011, 08:34

I them Koteles, Benites, Kleas, jeni fresku veror i ketij forumi.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Sep 2011, 11:09

I them detit flm po duhet shum qe te jen aktiv

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Tue 27 Sep 2011, 08:31

I them Kleas: me mire vone se kurrė...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga stralli prej Thu 29 Sep 2011, 12:00

...I them Detit...
"Kush nuk ka shijuar tė hidhurėn, nuk di ē'ashtė sheqeri."
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9212
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga deti prej Thu 29 Sep 2011, 12:34

I them Strallit: ...i ngopuri kurre nuk i beson te uriturit
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 29 Sep 2011, 13:22

I them detit kalosh nje dite sa me te bukur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Sat 08 Oct 2011, 18:45

i them mos me lendo

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8232
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 10 Oct 2011, 16:22

I them qe te jesh sa me aktive Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: I them,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 16 e 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi