» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kjo foto ka mbi dy milionė pėlqime

Shko poshtė

Kjo foto ka mbi dy milionė pėlqime

Mesazh nga Ali prej Sun 06 Apr 2014, 19:36

Se dashuria e pėrjetshme ekziston, dėshmon fotografia e njė ēifti qė ėshtė bėrė hit nė internet. Deri tash kjo foto ka mbi 2.5 milionė “like”, por reagimet janė tė ndryshme pėr vėrtetėsinė e fotografive
Fotografia ėshtė bėrė nė njė shkėmb, dikur dhe sot. Fotoja e parė ėshtė bėrė mė 1963, ndėrsa e dyta sivjet.
Deri tash nuk dihet se kush janė nė foto, e as se nga cili vend vijnė, pos qė dyshohet se mund tė jenė nga Japonia.
Sidoqoftė, kolazhi i tė dy fotove flet pėr dashuri, ndaj meriton respekt. /Telegrafi/
Ali
Ali

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 29
Kyējet nė forum : 12486
Regjistruar mė : 17/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi