» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fjalori i te rinjve te sotem

Shko poshtė

Fjalori i te rinjve te sotem

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:22

Fjalori modern i tė rinjve (ne menyren me te larmishme)
E tėrheq (merr substanca narkotike)
Brand new hit
Katunare luksoze (qė do tė bėhet moderne me doemos)
Zar (servil)
Ta ēaj gojėn (kėrcėnim)
Tė thy nė mes (lloj sharjeje)
Tė tėrheq zvarrė (mėnyrė pėr tė treguar fortėsinė)
E vdes fare (kur bėn diēka shpesh ose kur ėshtė specialist nė njė fushė) p.sh (xhirim i rrotave tė makinės)
E myt komplet (disa kuptime, e ka nderuar veten, ose ėshtė degraduar)
Rozgo (e rėndomtė)
Hajdar (shprehje pėr t‘i thėnė tjetrit qė je i paaftė)
Pallosh (sharje pėr tė thėnė sa i trashė qė je)
Punon (merret me punė tė pista)
Mė ka ik petlla/zari (jam shumė i shqetėsuar)
Si 200 ( bėhet fjalė pėr makinėn, benzi, qė ka dal nga moda dhe nuk ėshtė avangard. Nė kėtė rast ėshtė krahasues pėr mashkullin. Rri si 200)
Palltek (lloj sharjeje qė pėrdorin adoleshentėt mes tyre)
Karallo (nuk ėshtė i zgjuar, ėshtė budalla)
Mos mė ēaj tallamandrėn (mos mė mėrzit shumė)
Katunare prestigjioze (njė vajzė e cila pėrpiqet tė jetė nė modė)
Ėshtė gabriela (njė rrobė e blerė me ēmim tė lirė, por qė pretendohet tė jetė firmė e njohur)
Me haspi (gjasme)
Haspi karalloi (pusho mos fol)
Ėshtė bishė fare (femėr seksi)
Goc ose ēun pėr shpi (goc ose ēun i mirė)
Ta boft zoti mar (nuk e vret mendjen)
I fus njė tegel (pirje drogash)
Ēun tavoline (qė ka diapazon dhe di tė bisedojė)
Dredhje beli (e anashkalon bisedėn)
Ėshtė fibėr (ka fizik tė mirė)
Vari teneqen (mos i jep rėndėsi)
Duam harem, hallakatje, aheng (festė)
Na zuri treni ose autobusi (na mėrziti me atė lloj bisede)
Dhe produkte tė tjera ushqimore (pėrdoret si shprehje pėr t‘i dhėnė fund njė bisede tė bezdisshme ose njė diskutimi tė gjatė)
Mė fal se tė fika llullėn (mė fal se tė bezdisa e thėnė me ironi)
U fiksova fare (e humba toruan)
Ėshtė pėr t‘i fut ēorapen nė gojė (ėshtė pėr ta rrahur)
E ka kap ai/ajo (ėshtė e dashura e atij/asaj)
Ka nė mend me e mor (do tė fejohet, martohet, do ta marrė pėr grua)
Pėr ty boj pesė vjet burg (mėnyrė pėr tė ngacmuar femrat)
Qafsha pėr zotin (lloj betimi)
Ėshtė i bomė (ėshtė nėn efektin e lėndėve narkotike)
Pompozitet (i jep rėndėsi, e fryn mė tepėr sesa duhet, ose njė person qė hyn me krenari)
Kardinal (djalė, vajzė me pretendime)
Llosh (ėshtė budalla, nuk ėshtė i menēur)
Dari (shkurtimi i sharjes handar, i paaftė) Mashtrues me patentė ndėrkombėtare (shkalla sipėrore e tė thėnurit, gėnjeshtar I madh)
Haet (ėshtė i/e mirė, vajzė/ose djalė simpatik)
Trendy (ėshtė me kohėn)
Tip delikat (ironi pėr njė person qė ka pretendime)
Ēun me botė (djalė me mend)
Goc e lexume (vajzė qė lexon libra ose e aftė)
Alabak pa klas (djalė qė pėrpiqet tė jetė nė modė, por ėshtė i paedukatė dhe i paarsimuar)
Rural komplet (katundar)
Alpin (malok, nė kuptimin i trashė)
Aut (nuk ėshtė i pėrfshirė)
Jashtė orbite (ėshtė jashtė bisedės, ose jashtė rrjedhės)
Guci dhe Armani, Versace, D&G, (kur njė i ri ose e re vishet me rroba firme)
Ėshtė ēun me etapa (djalė qė i di rregullat)
Dashnor i/e rregullt (qė ka dy lidhje njėkohėsisht, ose kur partneri ėshtė i sjellshėm)
Bashkėjeton njė herė nė javė (takohen rrallė)
Angazhohu nė jetė (merr iniciativa i pari)
Tė honkshin qentė (mallkim)
Tė rraftė ngordhja (mallkim)
Gjigand (Djalė i mirė, i respektueshėm)
New entry (ėshtė e re)
Kafshatė qė s‘kapėrdihet (pėr diēka qė nuk tė pėlqen, ose nuk mund tė vazhdojė mė)
Ia fut pėr kėnaqėsi (flet pėrēart)
Sllon, 4 fenersh, avangard, kuklla vogėl, goca ime (makinė e tipit tė fundit ose makinė e bukur, e madhe)
Rrangalle (makinė e vjetėr me tė cilėn ėshtė turp tė tė shikojnė)
Ėshtė njish (ėshtė djalė i mirė dhe mbi tė gjitha shakatar)
E papame (fantastike) 
Pėr shkepje (pėr qejf, pėr argėtim)
Tė mushme e ke (Qė nuk tė ndihmoj dot)
E ke hap krahun (po devijon)
Ai ėshtė: hyr, mirė ardhsh, mirė tė gjetsha (qė nuk merr vesh, s‘ka asnjė lidhje me ambientin, nuk kupton)
Hajt se folim (mėnyrė pėr tė shmangur bisedėn, pėr ta anashkaluar bashkėbiseduesin)
Na ka fik derėn (na prishi punė)
Ai ėshtė 8 pa 10 (s‘merr vesh, nuk e vret mendjen)
I ka vdek nona atij muhabeti (ka pėrfunduar si punė)
Skorpions (modern)
Ēun katalogu, djalė pasarelash (djalė nė modė, qė vishet bukur)
Vajzė kopertonash (vajzė simpatike, qė vishet bukur)
Lekist/lekiste (shkon pas parasė)
E bėn vizėn sa tavolina (ėshtė pėrdorues i vjetėr i lėndėve narkotike)
Do tė shkrij komplet (lloj kėrcėnimi)
Pantallona deri te zemra ose deri te goja (pantallona demode qė janė me bel tė lartė)
Qeka ēmim i leverdishėm (kodi pėr tė thėnė se ēmimi ėshtė tepėr i shtrenjtė)
Zog nate (tė rinj qė frekuentojnė shpesh diskotekat, pub-et)
E ka muhabetin me tė futme (qė nuk tregohet i sinqertė)
Drazhlla (trashje)
Na u llash trapa (u mėrzitėm duke pritur, duke ndenjur kot)
Kjo po kjo, Brinty Spears, (kėngėtarja), (e mban veten pėr vajzė tė bukur)
Futja vrapit (shumė kuptime, ik se na mėrzite, ai ėshtė i bezdisshėm)
Genci, kallo‘, e kuqe, ēokollatė, miell, kėrp) emra mė tė cilat identifikojnė lėndėt narkotike)
Toē kuklle (**\'\'\'\'\'\')
Ka mėrdhif (ka mbaruar komplet)
E pi cigaren me llullė, e ha cigaren fare (pi shumė cigare)
Ėshtė grup fare (ėshtė djalė, vajzė e mirė)
Goc, ēun nobėl (vajzė, djalė i mirė)
Andej kėndej gjithandej (kur sorollatesh)
Paske dalė kabriolet (kur njė femėr ėshtė me rroba qė e tregojnė gjysmė tė zhveshur)
Lavazhier (person i rėndomtė)
Zdroms/e (ordiner/e)

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8026
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi