» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Apple lėshon iOS 7.1.1 tek pėrdoruesit

Shko poshtė

Apple lėshon iOS 7.1.1 tek pėrdoruesit

Mesazh nga Naki prej Wed 23 Apr 2014, 13:37

Apple ka filluar lėshimin e versionit tė ri tė sistemit tė saj operativ, iOS 7.1.1.
Siē sugjeron edhe numri, versioni i ri i iOS sjell disa pėrmirėsime tė vogla tė sigurisė, dhe pėrmirėsimin e disa defekteve tė raportuara mė herėt.
Versioni i ri i iOS merr 26.1MB tė telefonit, mirėpo pėr kėtė hapsirė tė telefonit, pėrdoruesit marrin pėrmirėsime nė Touch ID, ndėrsa pėrmirėson edhe defektin i cili do tė mund ta ndikonte pėrgjigjen e tastierės dhe pėrmirėson problemin e shfaqur mes Bluetooth dhe VoiceOver.
iOS 7.1.1 tani ėshtė vėnė nė dispozicion pėr pėrdoruesit. Nė rast se nuk mund ta bėni pėrditėsimin me versionin e ri, atėherė klikoni nė menynė e cilėsimeve tė telefonit, pėr ta parė nėse pėrditėsimi vlen edhe pėr ju.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi