» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Shko poshtė

Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga Naki prej Fri 25 Apr 2014, 13:21

Roberto Cavalli ka joshur vėmendjen e mediave derisa plaku i modės po bė plazh nė Miami me tė dashurėn e tij mė shumė 40 vjet mė tė re.
Ai ka ngritur perandorinė e tij tė modės qė shquhet vecanėrisht pėr ngjyrat ekzotike, ndaj edhe nuk pėrbente surprizė qė 73-vjeēari Roberto Cavalli dhe e dashura e tij, Nina Nilson tė shfaqeshin me rroba banjoje plot ngjyra nė plazh.
Ēifti me diferencė tė madhe nė moshė, (Nina ende s’i ka mbushur 30 vjeē) u fotografua duke marrė rreze nė plazhet e Majemit nė Shtetet e Bashkuara. Ajo dukej nė formė tė mirė, po ashtu edhe 73-vjeēari megjithėse mbi shpinė ka 73 vite. /TopChannel/Telegrafi/

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga albi prej Mon 05 May 2014, 18:00

ky plaku paska shie te mire
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13011
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga Ylli-1 prej Sat 17 Jan 2015, 14:03

Normal albi qe ka shije, eshte kreator hahhahahhaha
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11750
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka mar xhaja nuse te re em per veti em per ne...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi