» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Few inquiries

Shko poshtė

Few inquiries

Mesazh nga Ramazan prej Fri 26 Sep 2014, 14:06

Tungjatjeta, 

Si jeni? I see this forum is a ForuMotion forum. I opened an albanian support forum for ForuMotion as they don't have one. When we get permission, we will use their icons and a banner so it looks like an official ForuMotion forum.

I ask the admins of this site to allow me to advertise it here since we need members to ask questions and staff as well!

Help the albanian community out. We are brothers and we are one, united. 

Awaiting the admins.
Ramazan
Ramazan

Shteti : New York
Postime : 3
Kyējet nė forum : 4933
Regjistruar mė : 26/09/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Few inquiries

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Sep 2014, 15:28

You are welcome
As well I have been for long time in language tools in ForuMotion. Grat idea hope you will help Albanian Community and especialy the youth people.
You are free to advertise Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Few inquiries

Mesazh nga Ramazan prej Mon 29 Sep 2014, 17:24

The forum is http://ndejfme.forumotion.com

Hope to see you there! Smile
Ramazan
Ramazan

Shteti : New York
Postime : 3
Kyējet nė forum : 4933
Regjistruar mė : 26/09/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Few inquiries

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi