» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Babai i Taulant Xhakės ia tėrheq vėrejtjen Arian Ēanit (Foto)

Shko poshtė

Babai i Taulant Xhakės ia tėrheq vėrejtjen Arian Ēanit (Foto)

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 20 Oct 2014, 09:38

Bota Sot | 19.10.2014 11:52

http://images.botasot.info/uploads/largea_largea_arian-ragip14137123281413715423.jpg

Pas reagimit tė Arian Ēanit se Taulant Xhaka gaboi qė shkoi pėr ta marrė flamurin dhe se ai ishte shkaktar i incidentit, ka reaguar babai i lojtarit.
Ragip Xhaka u shpreh i pakėnaqur nga komentet e Arian Canit dhe ka kėrkuar qė ai tė distancohet prej tyre.
Kjo vėrehet nga njė koment i Ragibit nė rrjetet sociale, ku shihet indinjata e tij ndaj prezantuesit televiziv kontravers, i cili fajėsoi shqiptarėt pėr incidentin.

http://botasot.info/reklama/ragip-xhaka.jpg

Kjo eshte pergjigja ne marrin e Arian Ēa(e)nit: Arian Ēani: Serbėt janė komb jonormal, por Xhaka provokoi:

http://www.albeu.com/dokumenta/foto/arian_cani.jpg

Arian Ēani mendon se nėse Taulant Xhaka nuk do tė kishte shkuar ta rrėmbente flamurin kombėtar shqiptar, ndeshja do tė kishte pėrfunduar normalisht.

Duke folur pėr "Agon Channel", Ēani tha se Xhaka duhet tė kishte ruajtur qetėsinė nė momentin qė flamuri u kap nga futbollisti serb.

Gazetari i njohur i emisionit "Zonė e lirė", duke komentuar serbėt, u shpreh se ata nuk janė komb jonormal dhe se kanė probleme./albeu.com/
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10865
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi