» Cila ėshtė miqėsia sot?
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Geri (7161)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
lolita (6766)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Annika (6751)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Voglushja (4385)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Interesant (4173)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Arjana (3724)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
albi (3377)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 
Adisa (3282)
DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_lcapDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Voting_barDOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Vote_rcap 


DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ"

Shko poshtė

DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Empty DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ"

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 13 Dec 2014, 16:48

Portrete grash tė vjetra nė dritaret e shtėpive prej nga shohin vendin e tyre. Me sy tė pėrmalluar qė treten nė largėsi aty ku shtrihet krahina e begatė e Ēamėrisė.
Dramė e njė populli tė tėrė vjen pėrmes pamjeve tė vjetra e tė reja filmike, arkivės fotografike dhe dėshmive tė gjalla tė dėshmitarėve tė fundit tė genocidin dhe masakrės sė Ēamėve si dhe plaēkitjet, djegijet, pėrdhunimet dhe eksodin.
Planet e tjera nga e sotmja sjellin pėrpjekjet e ēamėve nė Amerikė e kudo pėr tė gjetur tokėn e humbur apo tė mohuar, tė cilėn nuk u lejohet ta shikojnė veēse pėr sė largu, matanė kufirit. Toka e humbur ka mbetur njė ėndėrr.... 
Shiqo Videon
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 13025
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ" Empty Re: DOKUMENTAR "ĖNDRRA E ĒAMĖRISĖ"

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 15 Dec 2014, 07:35

Sa keq qe shteti ame akoma nuk gjeti fuqi qe te kerkoj te ndritet qeshtje e asimilimit te ēameve dhe aneksimit te Ēamerise nga grekofilet
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 12047
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi