» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ja ēfarė karakteri kanė njerėzit, kur dikujt i bie “aksidentalisht” kuleta (Video)

Shko poshtė

Ja ēfarė karakteri kanė njerėzit, kur dikujt i bie “aksidentalisht” kuleta (Video)

Mesazh nga Nela prej Sun 18 Jan 2015, 20:42

Flet nė telefon dhe e lėshon lehtė kuletėn nė tokė. Kalimtarėt e zakonshėm e marrin kuletėn dhe ia japin, apo i bėjnė me dije se i ka rėnė.
Gjithēka ėshtė nė rregull deri nė minutėn 1:15 kur njė ēift vendosin ta marrin kuletėn me vete, transmeton Telegrafi. Por, ata nuk janė tė vetmit qė bėjnė njė gjė tė tillė, sepse ka edhe tė tjerė qė sė pari e kontrollojnė pėr para e pastaj vet e hedhin hedhin atė.
Shikoni se si nė fund ata turpėrohen para kamerės, pėr veprimin e pamatur qė e bėjnė. /Telegrafi/
avatar
Nela

Shteti : Kosova
Postime : 17
Kyējet nė forum : 11799
Regjistruar mė : 31/08/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja ēfarė karakteri kanė njerėzit, kur dikujt i bie “aksidentalisht” kuleta (Video)

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 19 Jan 2015, 15:50

Lakmia te merr fytyren, apo jo?
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10865
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi