» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gruaja qė u pasurua nga plehrat, ja ēfarė gjeti

Shko poshtė

Gruaja qė u pasurua nga plehrat, ja ēfarė gjeti

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sun 25 Jan 2015, 01:03


Cleonice Bento, e cila mbijetonte duke mbledhur gjėra tė riciklueshme nė deponinė e plehrave nė Brazil, i ka buzėqeshur fati.
Njė ditė, duke gėrmuar mes mbetjeve urbane, ajo gjeti njė gjerdan tė artė. Bėhej fjalė pėr njė bizhuteri tė vjetėr dhe shumė tė kushtueshme.
Ajo ishte dita mė me fat e jetės sė Cleonice Bento.
Gruaja e tregoi historinė pėr BBC-nė, duke thėnė se me shitjen e gjerdanit, arriti qė tė blinte njė shtėpi dy-katėshe dhe i lejoi vetes qė tė bėnte disa pushime tė gjata.
Sapo kthehet nė ‘punė’, fati i buzėqesh sėrish.
Brenda njė tubi ajo gjeti disa kartėmonedha. I numėroi dhe nė total ishin 21 mijė dollarė.
“Mora njė kartėmonedhė prej 100 dollarėsh e ia dėrgova bankės, pėr tė verifikuar nėse bėhej fjalė pėr para tė vėrteta. Ata mė thanė qė nuk ishin tė falsifikuara”,ka treguar Bento pėr BBC-nė.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja qė u pasurua nga plehrat, ja ēfarė gjeti

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 26 Jan 2015, 16:50

Ku qenka vendi ku "punon" kjo, te shkoj ta zevendesoj ne nderkohe qe ajo ben pushime...
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10865
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja qė u pasurua nga plehrat, ja ēfarė gjeti

Mesazh nga studentja prej Mon 26 Jan 2015, 17:53

Eh fati thonė se ėshtė si deti ...
avatar
studentja

Shteti : Kosovė
Postime : 37
Kyējet nė forum : 11933
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja qė u pasurua nga plehrat, ja ēfarė gjeti

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 27 Jan 2015, 15:45

Per ty studente kishte qene premi te gjeje dollaret, do blije diplomen pa u munduar fare te mesosh....
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10865
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gruaja qė u pasurua nga plehrat, ja ēfarė gjeti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi