» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė milion dollarė pėr makinėn e presidentit mė tė varfėr nė botė

Shko poshtė

Njė milion dollarė pėr makinėn e presidentit mė tė varfėr nė botė

Mesazh nga veronika prej Sun 25 Jan 2015, 19:36


Presidenti i Uruguait, Jose Mujica thotė se i kanė bėrė njė ofertė tunduese pėr makinėn e tij, “Volkswagen Beetle”.
Dikur i quajtur si ‘presidenti mė i varfėr nė botė’, pėr shkak tė jetesės sė tij modeste, Mujica tha se oferta prej 1 milion dollarėsh i ishte bėrė nga njė sheik arab. Ai foli pėr revistėn “Busqueda”, duke thėnė se nėse do tė pranojė ofertėn paratė do tė shkojnė pėr bamirėsi.


“Ata mė bėnė njė ofertė. Nė fillim isha i habitur, por nuk i kushtova shumė vėmendje. Por mė vonė, mė erdhi njė tjetėr ofertė dhe tani po e shoh atė mė seriozisht’, tha Presidenti i Uruguait.

Jose Mujica, i njohur si ‘Pepe’, president prej 2010-ės, ėshtė i njohur pėr stilin mėse modest tė jetesės. Ai zotėron vetėm njė “Volkswagen” tė vjetėr dhe jeton me bashkėshorten, senatoren Lucia Topolansky, nė njė fermė tė vogėl nė rrethinat e Montevideos.
veronika
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 11728
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi